МВФ
МВФ inforesist.org

"Час повертати борги": Україна сплатила МВФ більш як $370 мільйонів

  Офіційний Київ перерахував кошти за програмою Stand-by 2014 року

  Україна заплатила на користь основного кредитора Міжнародного валютного фонду черговий платіж за основною сумою кредиту в рамках програми Stand-by 2014 року. Загальна сума, перерахована МВФ, становить 375 мільйонів доларів. Про це інформує прес-служба Нацбанку України.

  Як стало відомо, вже завтра, 6 лютого, Україна сплатить на користь МВФ відсотки – 87 мільйонів доларів – за програмою Stand-by 2014 року і за програмою розширеного фінансування EFF, яка реалізується нині.

  За даними регулятора, цьогоріч Україна має виплатити за зовнішніми валютними боргами 7,4 млрд доларів, що при цьому не призведе до скорочення міжнародних резервів за рахунок очікуваних надходжень валюти від МВФ та інших міжнародних партнерів, розміщення єврооблігацій і купівлі валюти на міжбанківському ринку.

  Довідково: з квітня 2014 року Україна та Міжнародний валютний фонд реалізовували дворічну програму Stand-bу обсягом 17 мільярдів доларів. У рамках цієї програми Україна отримала два кредитні транші на суму 4,6 млрд доларів. А вже восени 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд доларів. Ми вже отримали чотири транші на 8,7 млрд доларів. Строк програми спливає у березні 2019 року.

  Попередній матеріал
  Спільно проти хакерів: до Конгресу США внесли законопроект про співпрацю з Україною
  Наступний матеріал
  У Нацполіції оприлюднили мапу доріг, на яких запрацював дорожній патруль
  Loading...