Андрій Богдан
Андрій Богдан Facebook

"Смішний жарт": голова АПУ прокоментував петицію за відставку Зеленського

Читайте по-русски
Електронна петиція зібрала необхідну кількість підписів усього за добу – і голоси продовжують прибувати

Петиція за відставку Президента Володимира Зеленського на сайті Глави держави зібрала необхідну кількість голосів для розгляду всього за добу. Станом на 8-му ранку п'ятниці, 24 травня, підписалися вже 42 тис. громадян.

Автор інтернет-петиції, Максим Безрук, пише, що голосування за Зеленського було переважно протестним. Тож насправді він не має такої (73%) підтримки серед виборців. Також автор тексту додає, що перші заяви та дії Президента розчаровують і не об'єднують українців.

Для того, щоб петицію розглянув президент, вона має набрати 25 тис. голосів за 92 дні. Це вже друга петиція про відставку Володимира Зеленського, створена з моменту інавгурації.

У штабі Глави держави відреагували на петицію. Представник Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук повідомив, що президент хоче замінити систему петицій так званим народним вето. Втім, деталей цієї заміни чиновник не пояснив.

А голова Адміністрації Президента Андрій Богдан в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" зазначив: "Ми розцінюємо цю петицію, як жарт. Можливо, навіть як кумедний жарт. Законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження Президента, і такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень Президента".

З його слів, у команді Зеленського усвідомлюють, що частина населення його не підтримує.

"Але в будь-якому випадку ми розуміємо, що є частина населення, яка незадоволена діями чинного Президента. І ми будемо намагатися, щоб ця частина населення зменшувалася шляхом їх переконання, і щоб вони стали нашими однодумцями", – заявив очільник АПУ.

Попередній матеріал
"Пригоди дідуся Трая": як незряча 10-річна дівчинка свою першу книжку писала
Наступний матеріал
Через 80 років випадково знайшли: унікальну світлину Кобзаря повернули до музею Шевченка
Loading...

Посол Великої Британії потролила Зеленського через невдалий жарт під час виступу на iForum

Зеленський виправдовується за скандальну заяву про референдум щодо миру з Росією

"Думає не про полонених, а що не благословили його договорняки": журналістка про 10 кроків Зеленського за перші дні на посаді

НФ підписав подання до Конституційного Суду щодо розпуску парламенту

Зеленський висловив свої очікування до новопризначеного Хомчака

Призначення Богдана: у Вашингтоні "виникли деякі питання" – екс-посол