Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

"Слуги народу" перешкоджають розгляду закону про страхування медиків – Герасимов

  Читайте по-русски
  У "ЄС" наголосили, що такі дії монобільшості Зеленського неприпустимі, і закликали нардепів підтримати ці законодавчі ініціативи

  Всі політсили Верховної Ради, крім фракції Зеленського "Слуга народу", підтримали проведення позачергового засідання парламенту для розгляду законопроєктів про страхування і тестування медичних працівників, заявив співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов. Про це повідомляється на сайті політсили.

  "Повністю підтримали ініціативу фракції "Голос", "Батьківщина", "ОПЗЖ", групи "За майбутнє" і "Довіра". Тобто підтримали всі фракції, окрім однієї. Мені незрозуміло, чому всі, за винятком однієї фракції підтримують, що ми маємо захистити українських лікарів, підтримують ініціативи, які стосуються страхування і тестування медиків. А команда Зеленського цього не підтримує", – сказав він.

  "Законопроєкт про страхування медиків було зареєстровано більш як тиждень тому. За цей тиждень захворіло більше ніж 600 медичних працівників. Що, держава вирішила на них економити? Держава хоче цих людей не захистити реально? Бо на словах все є, а в реальному документі ні. Більш як 100 народних депутатів підписалися, але однієї фракції тут немає. Він них потрібно менше ніж 50 підписів, але їх не дають", – додав політик.

  Також Герасимов наголосив, що такі дії монобільшості Зеленського неприпустимі, і закликав парламентарів підтримати ці законодавчі ініціативи.

  "Це недержавницька позиція, коли законопроєкт об’єднує майже весь зал, щоб захистити українського медика. Чому цього не робить фракція "Слуга народу", я не знаю. Я звертаюся до депутатів "Слуги народу": сьогодні надважка ситуація з епідемією і економічним становищем держави. І немає різниці – влада чи опозиція – потрібно об’єднуватися і допомагати вирішувати питання. Я закликаю всіх депутатів фракції "Слуга народу" терміново підписати і підтримати ініціативу "Європейської солідарності" про проведення позачергового засідання, на якому будуть розглянуті законопроекти про страхування і тестування медичних працівників", – закликав він.

  Як раніше повідомляв 5.ua, за результатами дослідження, 65% медиків незадовільно оцінили роботу Зеленського і його уряду з підготовки до епідемії.

  Попередній матеріал
  З 30 квітня відкрили хімчистки та СТО – Філатов розповів, як у Дніпрі послаблюватимуть карантин
  Наступний матеріал
  Погляд, вартий тисячі слів: як пожежники врятували сірого пухнастика
  Loading...