Порошенко
Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко закликав Раду проголосувати закон про страхування медиків на випадок інфікування COVID-19

  Читайте по-русски
  Захист лікарів, які від початку епідемії становлять п'яту частину всіх, хто захворів в Україні, є одним із найголовніших питань, переконаний політик

  Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент Петро Порошенко закликав парламентські фракції на позачерговому засіданні 30 квітня ухвалити законопроєкт 3376, який передбачає страхування медпрацівників на випадок захворювання на коронавірус. Як повідомляє пресслужба "ЄС", на Погоджувальній раді Порошенко наголосив, що Рада має розглядати лише найважливіші питання, які стосуються протистояння пандемії і захисту людей, оборони держави та порятунку економіки.

  Захист лікарів, які від початку епідемії становлять п'яту частину всіх, хто захворів в Україні, є одним із найголовніших питань, переконаний політик.

  "Менше двох місяців минуло з появи першого захворілого в Україні 3 березня. Сьогодні вже більше 10 400 захворілих. І хочу окремо наголосити, що 2063 з них – це лікарі. Більше того, за останні 6 днів медиків захворіло більше 600. 16 лікарів померло", – зазначив Порошенко.

  "Ми запропонували 22 квітня законопроєкт, який був зареєстрований і який передбачав забезпечення і визначення обсягів страхування лікарів на випадок захворювання і, не дай Боже, на випадок смерті. Так, як ми це зробили у 2014 році, коли ми застрахували наших воїнів. Наголошую: з часу реєстрації законопроекту захворіло більше 600 лікарів, які, на жаль, страховку не отримають", – звернув увагу лідер "ЄС".

  Він поінформував, що фракція отримала підписні листи щодо проведення позачергового засідання для ухвалення закону про страхування медиків, і закликав лідерів інших депутатських фракцій та груп підтримати цю ініціативу.

  "Ми отримали підписні листи. Я звертаюся до всіх, хто присутній у цьому залі, до керівників фракцій: ми не тягнемо ковдру на себе, давайте спільно підпишемо і проведемо в тому числі й сьогодні (30 квітня – ред.) позачергове засідання, яке дозволить розглянути законопроєкт 3376, який уже з травня-місяця забезпечить належне страхування лікарів", – закликав лідер "Євросолідарності".

  Попередній матеріал
  Депутат від "Слуги народу", який, імовірно, перехворів коронавірусом на Кіпрі, повертається в Україну
  Наступний матеріал
  Ляшко розкритикував ідею формування колективного імунітету до коронавірусу через масове зараження
  Loading...