Стефанчук і Разумков
Стефанчук і Разумков 5 канал

Нереалістичні законопроєкти: "Слуга народу" очолила рейтинг фінансових популістів Ради – КВУ

  Читайте по-русски
  Із 203 відбракованих Мінфіном документів – 108 були від нардепів монобільшості

  Фракція "Слуга народу" очолили умовний рейтинг фінансових популістів Верховної Ради, зареєструвавши понад 100 нереалістичних законопроєктів від початку карантину. Про це повідомили в "Комітеті виборців України".

  КВУ проаналізував експертні висновки Міністерства фінансів щодо проєктів законів, поданих народними депутатами за період із 11 березня до 1 липня. Негативні висновки Мінфіну отримала третина документів – 203 проєкти із 607 поданих.

  За даними активістів, більше як половину нереалістичних законопроєктів зареєстрували народні депутати від президентської монобільшості – 108 документів. Ще одними лідерами фінансового популізму стали нардепи від "Опозиційної платформи – За життя" із 61 нереалістичним законопроєктом.

  На третьому місці – парламентарі від ВО "Батьківщина" із 42 нереалістичними законопроєктами. А найменше популістських документів у депутатів від "Європейської солідарності" та "Голосу" – 22 та 21  відповідно. Варто враховувати, що нардепи різних фракцій могли бути серед авторів одного і того ж законопроєкту.

  "Депутати "Слуги народу" фактично очолили рейтинг фінансових популістів Ради, зареєструвавши більше 100 нереалістичних законопроєктів з початку карантину. Значна частина таких законопроєктів були авторськими розробками депутатів монобільшості: зокрема, О. Василевської-Смаглюк, Є. Брагара, Д. Чорного, І. Фріс, З. Андрійовича, В. Кінзбурської та ін. Як правило, представники більшості мають діяти в унісон з урядом, а не вигадувати власні ініціативи. В іншому випадку це виглядає як спроба перетягнути ковдру і зайнятися самопіаром на соціальну тематику", – пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

  З його слів, однією з топтем останніх законопроєктів стало питання боротьби з COVID-19. Депутати вигадували різноманітні фінансові пільги для бізнесу, фінансову підтримку населення та зростання економіки – але не пояснювали, звідки взяти кошти на реалізацію таких пропозицій, і як компенсувати різницю в сотні мільйонів гривень Держбюджету, резюмував Кошель.

  Раніше у КВУ підрахували, що у складі фракції "Слуга народу" є понад 150 мільйонерів.

  Попередній матеріал
  Коронавірус у Києві: зафіксували 118 нових випадків
  Наступний матеріал
  Росс із "Друзів" розповів про зйомки нового епізоду культового серіалу
  Loading...