Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Маніпуляції, перекручування і уникання питань: КВУ проаналізував прес-конференцію Зеленського

  Читайте по-русски
  Глава держави намагався перевести незручні питання в жарти, зазначають аналітики

  Волонтери з ВГО "Комітету виборців України" проаналізували виступ президента Володимира Зеленського під час його прес-конференції за підсумками року на посаді. КВУ нарахував щонайменше 20 тверджень чинного глави держави, які були маніпулятивними, містили перекручування фактів або ж суперечили його попереднім заявам.

  "Маніпулятивні твердження були фактично у половині відповідей президента. Зокрема, Зеленський досить часто маніпулював та перебільшував здобутки влади в таких питаннях як успішність боротьби з коронавірусом, підвищення заробітних плат, зниження ціни на бензин. Крім того, президент неодноразово суперечив сам собі", – зазначив голова громадського об'єднання Олексій Кошель.

  Як приклад, він нагадав, що раніше Зеленський особисто займався пошуком міністра культури – а тепер стверджує, що не впливає на кадрову політику уряду.

  "Яскравим прикладом маніпуляцій є твердження президента про позитивні показники зростання рівня середньої заробітної плати. Аналіз показників заробітної плати за 2017-2020 роки показує, що темпи збільшення розміру середньої заробітної плати за останній рік різко скоротилися", – додав Кошель.

  Також аналітики вказують, що глава держави уникав незручних запитань та намагався перевести їх на жарти.

  "Зокрема, президент фактично не відповів на запитання щодо призначення на державні посади осіб, які раніше працювали в "Студії Квартал-95" та були їхніми партнерами. Зеленський лише зазначив, що ніхто з таких осіб не є його кумом чи армійським другом, фактично уникнувши відповіді по суті питання", – наголосив голова ВГО.

  Далі в "Комітеті виборців" детально розібрали 20 маніпуляцій глави держави.

  Нагадаємо, раніше в КВУ підрахували, що за рік президентства Зеленського понад 30 колишніх "кварталівців" та їхнього оточення опинилися на держпосадах.

  Попередній матеріал
  Служба безпеки порушила справи проти шести компаній, які постачали засоби захисту для медиків
  Наступний матеріал
  Справа Шеремета: під Офісом президента розпочалася акція протесту
  Loading...