Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол eurosolidarity.org

Шевченківський райсуд заслухає скаргу Тетяни Чорновол на бездіяльність ДБР

  Читайте по-русски
  Чорновол оскаржує відмову ДБР почати розслідування щодо можливого розголошення таємниці слідства керівником бюро Романом Трубою

  У середу, 2 жовтня, о 8:30 в Шевченківському районному суді міста Києва відбудеться засідання із розгляду скарги народного депутата VIII скликання Тетяни Чорновол на бездіяльність Державного бюро розслідувань.

  Чорновол оскаржує відмову ДБР почати досудове розслідування щодо можливого розголошення таємниці слідства керівником бюро Романом Трубою і надання відповідної інформації колишньому керівнику Адміністрації Януковича – Андрію Портнову.

  Нагадаємо, раніше Шевченківський райсуд столиці задовольнив скаргу про бездіяльність слідчого Державного бюро розслідувань і зобов'язав ДБР протягом доби внести до реєстру досудових розслідувань провадження за заявою Тетяни Чорновол.

  Чорновол на засіданні розповіла, що заяву до ДБР подала ще 3 вересня і стосувалася вона злочинів топ-чиновника часів Януковича Андрія Портнова. Однак її заяву не зареєстрували за добу, як це мало бути по процедурі. Цього не сталося і на другий день. Після того нардеп вирішила звернутися до суду зі скаргою на бездіяльність слідчого ДБР. 

  Попередній матеріал
  СБУ запобігла рейдерському захопленню приміщення в центрі Києва
  Наступний матеріал
  Сьогодні "формулою Штайнмаєра" називається формула Путіна – заява фракції "ЄС"
  Loading...