cvu.org.ua

Шестеро депутатів пропустили всі засідання ВР в червні

  Комітет виборців України проаналізував відвідування народними депутатами пленарних засідань Верховної Ради. За даними дослідження шестеро народних депутатів пропустили всі засідання парламенту в червні

  За даними Комітету виборців України, серед таких депутатів Євген Бакулін ("Опозиційний блок"), В'ячеслав Богуслаєв ("Воля Народу"), Андрій Білецький, Дмитро Ярош (позафракційні), а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, яких розшукує українська влада. Ці депутати не відвідали жодного засідання Ради як за даними письмової, так і електронної реєстрацій. Ще 43 нардепи пропустили більше половини засідань Ради.

  У червні найкраще відвідували засідання ВРУ депутати "Радикальної партії" Олега Ляшка та "Народного Фронту", найгірше – "Волі Народу" та "Опозиційного блоку".

  В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 91% депутатів фракції РПЛ, 88% – "Народного Фронту", 87% – БПП, 86% – ВО "Батьківщини", 80% – "Самопомочі", 77% – групи "Відродження", 76% – групи "Воля Народу", 73% – позафракційних депутатів, 70% – "Опозиційного блоку".

  Усього в червні відбулося 11 пленарних засідань Ради. В середньому на них були зареєстровані 351 із 422 народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Україна не проситиме "правової допомоги" РФ у справі Януковича – прокурор
  Наступний матеріал
  У кількох районах столиці тимчасово відключать воду – "Київводоканал"
  Loading...

  Рада збільшить зарплату помічникам-консультантам нардепів

  Подання про зняття недоторканності з 5 нардепів уже в Раді: що далі

  У ВР пояснили, чому розгляд депутатської недоторканності може затягнутися на місяць

  У ВР кажуть, що жодних подань на зняття недоторканності з 5 нардепів не отримували

  Медична реформа: Чому закони потрібно ухвалити вже цієї сесії

  "Деспоти або демократи": Березюк прокоментував "сміттєве" віче у Львові