Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Що міжнародні партнери говорять про політику команди Зеленського off the record – Климпуш-Цинцадзе розповіла

Читайте по-русски
Усі наші міжнародні партнери дуже уважно спостерігають за тим, як поводить себе виконавча гілка влади в Україні

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інофрмаційний вечір" Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, розповіла, як наші міжнародні партнери оцінюють нинішню політичну ситуацію в Україні, а також ситуацію навколо Окружного адмінсуду Києва, що приймає рішення на користь Ігоря Коломойського.

"Щоб ми розуміли, річна національна програма – це все-таки наш внутрішній український документ, але ми робимо вже його спільне оцінювання зі стороною НАТО. І враховуємо їхні рекомендації на наступний рік, якщо є якісь пропозиції щодо того, як можна покращити свою роботу. Очевидно, що через те, що ми маємо дві пари виборів, які відбулися за цей стислий час, це впливає і на роботу міністерств, і ВР. І ті речі, які якраз були у ВР, і у міністерствах були спрямовані на цю взаємодію, в нас лишається дуже мало часу, аби їх виконати", – сказала політик.

Вона додала: "Насправді це стосується не тільки представництва НАТО. Очевидно, всі наші міжнародні партнери дуже уважно спостерігають за тим, як себе поводить виконавча гілка влади, як себе поводять суди. Я вам скажу так, off the record у неформальних розмовах звичайно, я не чула жодного схвального відгуку". 

Детальніше дивіться в повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, раніше п'ятий президент України Петро Порошенко сказав, що відсіч реваншистам та вступ до ЄС і НАТО – це стратегічні цілі "Європейської Солідарності". 

Попередній матеріал
Брифінг представників Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України – відео
Наступний матеріал
Нічийна дорога-вбивця: як мотоциклісти на Черкащині влаштували акцію з вимогою покарати винних – сюжет
Loading...