Шкарлет
Шкарлет фото Лівий берег

Сергія Шкарлета призначили міністром освіти і науки

Читайте по-русски
За призначення Шкарлета проголосували 226 нардепів

17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета повноцінним міністром освіти. До цього він майже пів року був у статусі тимчасового виконувача обов'язків. Адже на початку червня нардепи та освітній комітет не підтримали його кандидатуру.

За призначення Шкарлета проголосували 226 нардепів. 

Читайте також: Плагіатор або ж науковець: чи пройшов випробувальний термін чільник МОН Шкарлет 

Також колишнього регіонала та приятеля міністра часів Януковича Дмитра Табачника Шкарлета призначили 25 червня заступником міністра освіти і науки і поклали на нього обов'язки міністра, всупереч тому, що комітет ВР з питань освіти, науки та інновацій раніше не підтримав кандидатури Шкарлета на цю посаду.

Нагадаємо, Міносвіти намагається ліквідувати агентство, яке розслідує плагіат у наукових роботах виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета. У комітеті з питань етики ж підтвердили наявність плагіату в роботах виконувача обов'язків міністра освіти. 

Раніше під Кабінетом Міністрів кількасот людей протестували з вимогами звільнення новопризначеного виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета. Серед мітингарів – науковці, викладачі, студенти і громадські активісти. Вони переконані, що цю посаду Шкарлет обіймати не може.

 

Попередній матеріал
Зеленський: Нам потрібно отримати перші партії вакцини від COVID-19 уже в січні
Наступний матеріал
ВР не підтримала кандидатуру Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики
Loading...