Бюджет США передбачає виділення Україні $70 млн на енергобезпеку і розвиток громадянського суспільства news.mail.ru

Сенат може затвердити $350 млн на військову допомогу для України вже цього тижня

  Військова допомога Україні в розмірі $350 млн, передбачена в бюджеті Пентагону на 2017 фінансовий рік, може бути остаточно затверджена сенатом США до кінця цього тижня

  Про це повідомила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає "Укрінформ".

  "Як ви знаєте, вже є рішення Палати представників США про виділення Україні наступного року $350 млн допомоги у сфері безпеки. Після моїх зустрічей у сенаті є всі підстави сподіватися, що воно буде затверджене сенаторами, думаю, вже цього тижня", - зауважила український урядовець, яка зараз перебуває з візитом у Вашингтоні.

  У цьому зв'язку вона зазначила, що в Сполучених Штатах уже прийняті рішення щодо продовження підготовки українських військових.

  "Це речі, які для нас є надзвичайно важливими, і ми бачимо, які результати вони дають на цей час", - наголосила віце-прем'єр. За її словами, суттєвим фактором є також те, що цей процес це не є "рухом в один бік".

  "Ми чуємо від партнерів, що наші воїни, які пройшли АТО, діляться своїми знаннями з тими, хто їх готує, й передають цінний практичний досвід нашим партнерам за кордоном. Це стосується не тільки США, але й Канади, Литви, інших країн, які надають нам військову підтримку", - розповіла Климпуш-Цинцадзе.

  Попередній матеріал
  Засідання Тристоронньої групи: про що говоритимуть в Мінську
  Наступний матеріал
  Аудитори ЄС визначили ефективність використання Україною фіндопомоги
  Теги:
  Loading...

  Європарламентарі їдуть в Україну перевірити, як витрачається фіндопомога ЄС

  Уряд Гройсмана очікує цьогоріч отримати $12 млрд фіндопомоги

  Нуланд Гройсману: США виділять чергову фіндопомогу після прийняття важливих законів