kmu.gov.ua

Нуланд Гройсману: США виділять чергову фіндопомогу після прийняття важливих законів

  Нуланд висловила підтримку новому уряду у намірах проводити необхідні реформи в економічній та соціальних сферах, в енергетиці, у сфері протидії корупції

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із помічником держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд. Під час зустрічі сторони обговорили майбутній курс діяльності щодо проведення реформ в Україні та питання їх підтримки з боку США, повідомляє прес-служба Кабміну.

  Прем'єр-міністр наголосив на рішучості уряду проводити ті реформи, які спрямовані, в тому числі, на подолання корупції, зокрема реформу української митниці.

  Нуланд привітала Гройсмана з призначенням на посаду та висловила підтримку новому уряду у його рішучих намірах проводити необхідні реформи в економічній та соціальних сферах, в енергетиці, у сфері протидії корупції.

  "Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи", - зазначила вона.

  Нуланд підтвердила готовність з боку США виділити черговий пакет фінансових гарантій для України після прийняття Україною важливих для продовження реформ законопроектів, які були визначені в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом.

  Нагадаємо, сьогодні голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся із заступником державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд.

  Попередній матеріал
  У Києві обстріляли поліцейський патруль
  Наступний матеріал
  За добу в Алеппо жертвами боїв стали щонайменше 30 людей
  Теги:
  Loading...