golos-ameriki.ru

Уряд Гройсмана очікує цьогоріч отримати $12 млрд фіндопомоги

  Видання зазначає, що ключова реформа, на яку чекають від Кабміну, – це реформа пенсійної системи

  Україна розраховує поточного року отримати з усіх джерел близько 12 млрд дол. фінансової допомоги, включаючи близько 4 млрд дол. за лінією Міжнародного валютного фонду. Про це в інтерв'ю Bloomberg сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНІАН.

  "Очільник уряду України очікує, що країна отримає 12 млрд дол. міжнародної допомоги цього року. Ця цифра включає 4 млрд дол. кредиту від МВФ, а також кошти, які мають бути спрямовані в Україну за двосторонніми домовленостями, в тому числі з урядом США", – зазначає видання.

  При цьому, як підкреслює Bloomberg, ключова реформа, на яку чекають від уряду Гройсмана, – це реформа пенсійної системи.

  "Чинна система, яка дозволяє шахтарям або прокурорам виходити на пенсію у ранньому віці, хвора", – цитує Гройсмана Bloomberg.

  Крім того, він додав, що чинна система дозволяє виплачувати пенсіонерам мізерні кошти, яких ледь вистачає для виживання. "Нам потрібно змінити систему", – резюмував Гройсман.

  Нагадаємо, раніше МЕРТ повідомило, що рівень тіньової економіки в Україні в 2015 році знизився до 40% ВВП з 43% ВВП роком раніше. 

  Попередній матеріал
  "Батьківщина" і "радикали" заблокували президію і трибуну у Раді
  Наступний матеріал
  Космічний зонд "Юнона" вийшов на орбіту Юпітера після 5-річної подорожі
  Теги:
  Loading...

  Гройсман привітав США з Днем незалежності

  Гройсман обіцяв щокварталу звітувати про роботу Кабміну

  Голова фракції БПП: яка найбільша проблема фракції та чим уряд Гройсмана кращий за кабінет Яценюка

  Гройсман: Рахунки, які отримають українці у листопаді, не будуть жахливими