Twitter/ МИД Беларуси

Засідання Тристоронньої групи: про що говоритимуть в Мінську

Одним з головних питань стане визволення заручників

Українська сторона наполягатиме, щоб зустріч 7 грудня у Мінську було присвячено саме звільненню заручників. Крім того, підніматиметься питання безперешкодного доступу міжнародних гуманітарних організацій на окуповані території сходу України.  

"Стосовно очікувань – вони не високі і максимум чого можна буде досягти це вирішення питань гуманітарного характеру та обмін заручниками. Хоча як на мене не зовсім вдалий термін, оскільки я не хотів би щоб це був "обмін заручниками", а визволення тих наших заручників, які є там і я б все-таки називав їх або військовополонені, або ж злочинці, які під арештом на території України. Бо якщо ми називаємо це обмін заручниками, то ми ставимо себе на один рівень з тими, з ким ми боремося.

Друге, що стосується можливих результатів, це можуть бути досягнуті домовленості по врегулюванню питань стосовно постачання води чи електроенергії, тобто це гуманітарний блок і не більше того", – сказавв ефірі "5-го каналу"співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.

Зазначимо, що представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вже вилетів до Мінська. Нагадаємо, за словами Кучми, Мінські переговори будуть успішним за умови приєднання до них США.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео
Наступний матеріал
Сенат може затвердити $350 млн на військову допомогу для України вже цього тижня
Теги:
Loading...

Геращенко назвала ключове питання на переговорах гуманітарної підгрупи в Мінську

Росія провалює "мінські переговори" – сюжет

У суспільстві не сформоване певне бачення Мінських домовленостей – соціопсихолог

Сьогодні в Мінську навряд погодять "дорожню карту" – дипломат