Сергій Семочко
Сергій Семочко ZIK

Семочка після звільнення хочуть відправити на поліграф

  Читайте по-русски
  За словами Порошенка, якщо є об’єктивні, обґрунтовані претензії, треба звільнити людину, аби вона не перешкоджала об’єктивним розслідуванням

  Президент України пояснив, чому звільнив колишнього першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

  Про це він сказав у політичному ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна", – пише "Укрінформ".

  "Кадрові зміни відбулися між першим і другим туром, бо якщо люди висловлюють таку оцінку діям влади, ми маємо чути людей і реагувати на це. І проблема навіть не в тому, що вони (посадовці, яких змінили – ред.) були винні – вину доводить суд. А в тому, що ми маємо побудувати відносини на довірі. І якщо люди не довіряють тому чи іншому керівникові, не чути людей – надзвичайно небезпечно. І це була одна з моїх помилок, яку я мушу визнати й вибачитися за неї", – зазначив Порошенко.

  Він визнав: якщо до компетентної людини немає довіри, вона не може проводити реформи, і згадав у зв’язку з цим Сергія Семочка.

  "Я дуже багато знаю про пана Семочка, в тому числі про його ефективні розвідувальні дії на фронті. Але якщо немає довіри – я його запросив, ми з ним переговорили, і він був звільнений. Це була моя відповідальність і моє президентське рішення", – наголосив Глава держави.

  За словами Порошенка, якщо є об’єктивні, обґрунтовані претензії, треба звільнити людину, аби вона не перешкоджала об’єктивним розслідуванням.

  "Причому не просто звільнити, а відправити на поліграф, на детектор брехні, для того, щоб країна побачила, бреше він чи ні", – сказав Порошенко.

  Порошенко звільнив Семочка 12 квітня.

  Нагадаємо, інцидент мав місце у жовтні 2018 року, коли вийшла програма "Наші гроші", де журналісти заявили про викриття Семочка. За їхніми даними, його дружина та донька мають подвійне громадянсько – українське і російське. Пізніше цю інформацію підтвердила і контррозвідка СБУ. Крім того, у матеріалі йшлося, що співробітник розвідки має будинки під Києвом вартістю в мільйони доларів, власність оформлена на його родичів і це, за підрахунками журналістів, неспівставно з його доходами. Сам заступник голови Служби зовнішньої розвідки такі закиди спростовує.

  Попередній матеріал
  Області очолить молодь із місцевих ОТГ, а не хтось із Києва – Порошенко
  Наступний матеріал
  Уряд уперше виділив на навчання дітей у лікарнях 12 млн грн – подробиці
  Loading...

  Семочка вже звільнено з посади – Президент

  Президент звільнив голову Херсонської ОДА

  Уряд звільнив голову Одеської ОДА Степанова

  Звільнення голови Одеської ОДА: уряд отримав звернення Президента

  Голова Одеської ОДА відмовився залишати свою посаду

  Порошенко змінив голову Одеської ОДА