Максим Степанов
Максим Степанов Фото \"Главком\"

Голова Одеської ОДА відмовився залишати свою посаду

Читайте російською
Максим Степанов вважає указ Президента України незаконним

Максим Степанов відмовився залишити посаду голови Одеської обласної державної адміністрації. Відповідно, указ глави держави про своє тимчасове відсторонення – вважає незаконним. Про це чільник області заявив на брифінгу.

За словами Степанова, він не писав заяви на звільнення. Водночас повідомив, що Петро Порошенко минулої п'ятниці нібито пропонував йому піти у відставку.

"Голова Одеської ОДА перед вами, він ніяких заяв не писав і писати не планую. Було б дуже дивно і нечесно перед громадою Одещини ще вчора говорити про наші проекти, проекти в інфраструктурі, медицині, проекти в освіті, а потім написати заяву. Форма звільнення або призначення голови обласної державної адміністрації, яка записана в Конституції: призначає та звільняє голів ОДА Президент України за поданням Кабінету Міністрів України. Крапка", – заявив Степанов.

Зазначимо, міністр Кабміну Олександр Саєнко визнав, що уряд не ухвалював рішення про відсторонення Степанова з посади голови Одеської облдержадміністрації. "Уряд такого рішення не приймав", – передає слова Саєнко "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова і доручив Сергію Паращенку виконувати обов'язки очільника ОДА. Відповідні укази опублікували на сайті Президента України.

Попередній матеріал
Середня зарплата за 3 роки зросла на $170 – Кубів
Наступний матеріал
Люди чують вибухи: в Чернівецькій області горить цукровий завод – відео

Порошенко змінив голову Одеської ОДА

Президент призначив в.о. голови Служби зовнішньої розвідки

Кадрові зміни: хто нині очолює Службу зовнішньої розвідки України

"Це не звільнення": яке місце приготували для екс-голови Служби зовнішньої розвідки

Президент звільнив голову Служби зовнішньої розвідки

Порошенко звільнив очільника СБУ в Сумській області