Максим Степанов
Максим Степанов Фото "Главком"

Голова Одеської ОДА відмовився залишати свою посаду

Читайте по-русски
Максим Степанов вважає указ Президента України незаконним

Максим Степанов відмовився залишити посаду голови Одеської обласної державної адміністрації. Відповідно, указ глави держави про своє тимчасове відсторонення – вважає незаконним. Про це чільник області заявив на брифінгу.

За словами Степанова, він не писав заяви на звільнення. Водночас повідомив, що Петро Порошенко минулої п'ятниці нібито пропонував йому піти у відставку.

"Голова Одеської ОДА перед вами, він ніяких заяв не писав і писати не планую. Було б дуже дивно і нечесно перед громадою Одещини ще вчора говорити про наші проекти, проекти в інфраструктурі, медицині, проекти в освіті, а потім написати заяву. Форма звільнення або призначення голови обласної державної адміністрації, яка записана в Конституції: призначає та звільняє голів ОДА Президент України за поданням Кабінету Міністрів України. Крапка", – заявив Степанов.

Зазначимо, міністр Кабміну Олександр Саєнко визнав, що уряд не ухвалював рішення про відсторонення Степанова з посади голови Одеської облдержадміністрації. "Уряд такого рішення не приймав", – передає слова Саєнко "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова і доручив Сергію Паращенку виконувати обов'язки очільника ОДА. Відповідні укази опублікували на сайті Президента України.

Попередній матеріал
Будемо дотримуватися політичної нейтральності до обох кандидатів у президенти – МВС
Наступний матеріал
Люди чують вибухи: в Чернівецькій області горить цукровий завод – відео
Loading...

Порошенко змінив голову Одеської ОДА

Президент призначив в.о. голови Служби зовнішньої розвідки

Кадрові зміни: хто нині очолює Службу зовнішньої розвідки України

"Це не звільнення": яке місце приготували для екс-голови Служби зовнішньої розвідки

Президент звільнив голову Служби зовнішньої розвідки

Порошенко звільнив очільника СБУ в Сумській області