Децентралізація
Децентралізація gromady.dn.ua

Області очолить молодь із місцевих ОТГ, а не хтось із Києва – Порошенко

  Читайте по-русски
  Президент вважає, що саме таким людям треба організовувати ліфт, піднімати їх на рівень обласного центру, на рівень Києва

  Президент України Петро Порошенко запевнив, що після його перемоги в ІІ турі виборів керівниками в областях стануть молоді люди, які активно проявили себе на місцях. Про це він сказав у політичному ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна", – повідомляє "Укрінформ".

  "Щодо губернаторів, які не мають відповідного рівня підтримки, - це абсолютно потужний сигнал для регіонального керівника щодо того, що є проблеми. Одразу ж після другого туру, після моєї перемоги на президентських виборах, – і така вимога Конституції – всі вони йдуть у відставку. І буде дуже багато нових, молодих людей. Звідки вони візьмуться? З об'єднаних територіальних громад, де вони вже декілька років попрацювали, використовуючи ті можливості, які дала децентралізація", – зазначив Порошенко.

  Президент наголосив, що саме таким людям треба організовувати ліфт, піднімати їх на рівень обласного центру, на рівень Києва, ставити керівниками областей.

  Глава держави додав: "Вони вже мають довіру, досвід, вони вже абсолютно прозорі у своїй діяльності. І саме таке оновлення команди мною буде застосовано. Не треба тасувати цю київську колоду. Треба надати можливість людям із регіонів прийти й реалізувати той досвід, ті напрацювання, які в них є".

  Як повідомляв 5.UA, Порошенко розповів, хто буде у його новій президентській команді.

  Попередній матеріал
  Голова ВР назвав дату ухвалення закону про мову
  Наступний матеріал
  Семочка після звільнення хочуть відправити на поліграф