Ярослав Юрчишин
Ярослав Юрчишин 5 канал

"СБУ пропустила існування проросійської медіакампанії": Юрчишин про результати виборів

Читайте по-русски
В Україні люди, звинувачені в сепаратизмі, не лише не відповідають за це, а й балотуються на виборах, зазначив нардеп

Високий результат проросійських політичних сил на місцевих виборах – це наслідок поганого контролю Україною її інформаційного простору та роботи її правоохоронних органів. Про це в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі" сказав народний депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин.

"Величезна проблема – це контроль Україною її інформаційного простору, адекватного демократичного контролю. Я собі важко уявляю, як у Британії, яка воювала би з Німеччиною, демонструвались би німецькі фільми. А юрист президента боровся би за те, щоб виступали німецькі актори, які б розповідали, що окупація – це не окупація", – сказав Юрчишин.

"Служба безпеки України, яка досі не реформована, хоча ми це обіцяли і суспільству, і нашим партнерам з НАТО, фактично пропустила існування тотально проросійської медіакампанії, при тому придбаної багато в чому за незрозуміло які кошти", – вважає нардеп.

За його словами, медіаімперія Медведчука говорить так, що складається враження, що в нас усі проблеми не через окупацію Росії, а через те, що українці не здалися: "От взяли би, лягли, попросились би до "брата", і було би все добре", – говорить Юрчишин.

"І тут величезне недопрацювання СБУ, яка встигає кошмарити бізнес, але не встигає розібратися із цими матеріалами. Це проблема судової системи і правоохоронних органів, які дозволяють таким людям, які звинувачені в сепаратизмі, як Неля Штепа, не лише не відповідати, а й фактично балотуватися", – зазначив нардеп.

Нагадаємо, за результатами екзит-полу на замовлення "Савік Шустер Студії" та телеканалу "Україна-24", "Опозиційна платформа – За життя" набирає на виборах до Харківської та Дніпровської міських рад близько 17% голосів, понад 22% – до Одеської міської ради та майже 10% – до Київської міської ради.

Попередній матеріал
Провокації в небі, диверсії на землі: як на Донеччині окупанти не дотримуються "перемир'я" – сюжет
Наступний матеріал
В Італії провели конкурс на найкращого пекаря різдвяного смаколика – панеттоне
Loading...