Санкції проти РФ
Санкції проти РФ politeka.net

Санкції США проти РФ: набули чинності додаткові обмеження

Своєю чергою, Клімкін анонсував підготовку Міністерством фінансів США "якісно нового" санкційного списку проти Росії, КНДР та Ірану

Офіс із питань контролю зовнішніх активів Міністерства фінансів США (OFAC) оголосив, що почали діяти поправки до прийнятих раніше санкцій проти Росії, які зменшують терміни кредитування переліку осіб і компаній. Як передає "Укрінформ", у Мінфіні США про це заявили у вівторок, 28 листопада.

"Зміни стосуються поправок до Директиви 1 (фінансовий сектор – 5.UA) і Директиви 2 (енергетичний сектор – 5.UA), пов'язаних з українсько-російським питанням, які були ухвалені 29 вересня 2017 року", – уточнили в американському відомстві.

У OFAC пояснили, що введення деяких обмежень згідно з Директивами 1/2 запроваджували із затримкою, тож заборони набули чинності 28 листопада 2017 року. Аби офіційно зафіксувати їх чинність, Мінфін США видав так звану генеральну ліцензію.

"Зокрема, відповідно до змін у Директиві 1 забороняється здійснювати операції, надавати фінансування або проводити інші грошові операції з визначеними термінами чи капіталом з компаніями, що перебувають під санкціями, на термін більш як 14 днів. Раніше цей термін обмежувався 30 днями. В енергетичному секторі, згідно з поправками до Директиви 2, термін кредитування скорочується з 90 до 60 днів", – пояснюється у повідомленні.

Своєю чергою, як передає "Інтерфакс-Україна", міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що вже наприкінці січня Міністерство фінансів США підготує якісно новий перелік санкцій проти Росії.

"Цей закон (про додаткові санкції проти РФ, КНДР та Ірану – 5.UA) дуже важливий, оскільки він розширює не лише список, а й саму логіку санкцій. Наприкінці січня має бути підготовлений Міністерством фінансів США за сприяння усіх американських інституцій відповідний список. Він буде вагомим важелем тиску на Росію", – заявив Клімкін.

Дивіться також фотогалерею:

У Вашингтоні за допомогою квітів розповіли про агресію Росії щодо України – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Омелян розповів, як зупинити будівництво Керченського мосту
Наступний матеріал
Мін'юст: Новообраний голова ДБР не проходив люстраційну перевірку
Loading...

Поведінка Білорусі може відновити призупинені санкції США – експерт

Україна, США та Німеччина мають готовий проект резолюції про миротворчу місію ООН на Донбасі – Клімкін

Волкер сказав, чи вплине врегулювання ситуації на Донбасі на політику США щодо окупації Криму

Міжнародна наукова конференція "Сучасна українська дипслужба: шлях тривалістю 100 років" – відео

Винищувач РФ здійснив небезпечний маневр і перехопив літак США над Чорним морем

Розкіш, балерини та Меланія Трамп: Білий Дім пишно прикрасили до Різдва – ФОТО