200 рублів
200 рублів cbr.ru

Санкційні банкноти: опубліковано перелік заборонених в Україні російських грошей

До санкціонованого списку російських грошей увійшли дві купюри та п'ять монет різних видів

Нацбанк нарешті видав повний список заборонених російських грошей з фотографіями. До нього увійшли дві купюри – номіналом 100 і 200 рублів, а також 11 монет. Про це повідомляє видання UBR.ua, відзначаючи, що вони перераховані в телеграмі НБУ №50-0006/72881.

Як зазначено у повідомленні, список монет включає в себе 5 номіналів різних видів: 2, 3, 5, 10 і 25 рублів, випущених з 2014 по 2017 роки, із зображеннями Севастополя, Феодосії, Керчі, дитячого табору Артек та ін.

Рубль
Рубльфото ubr.ua

Як повідомляв 5.UA, у Росії представили нову банкноту номіналом 200 рублів із зображенням символів тимчасово окупованого Севастополя. Нові купюри презентувала глава банку Росії Ельвіра Набіулліна.

"На банкноті номіналом 200 рублів, основний колір якої – зелений, розміщено символи окупованого Севастополя: на лицьовому боці – зображення Пам'ятника затопленим кораблям, на зворотному – вид на Херсонес Таврійський. Цю банкноту надруковано на бавовняному папері підвищеної щільності, що забезпечить її високу зносостійкість", – йдеться в повідомленні.

Попередній матеріал
Моторошна загибель журналістки на субмарині: "Скандинавський Ілон Маск" частково визнав вину
Наступний матеріал
Манафорту висунули обвинувачення – як відреагував Трамп
Loading...

США над своєю територією обмежать російські військові польоти

Польща вимагає виплату репарацій від РФ й Німеччини

США запровадили санкції проти 4 росіян, які співпрацювали з КНДР