polonia-consulting.com.ua

Польща вимагає виплату репарацій від РФ й Німеччини

За словами заступника міністра юстиції Польщі, радянська Росія в 1921 році підписала з Польщею Ризький договір, який передбачав виплату Росією Польщі 30 млн рублів у золоті, що ніколи не було зроблено

Росія разом із Німеччиною повинна виплатити Польщі репарації за завдані шкоди. Про це під час прес-конференції у Сеймі заявили політики правлячої партії "Право і Справедливість" (PiS), зокрема заступник міністра юстиції Польщі Патрик Які, передає "Укрінформ".

За словами Які, росіяни також повинні нести відповідальність за те, що вони зробили Польщі. Він наголосив, що Росія є правонаступницею СРСР, а тому потрібно проаналізувати, як поступити із зобов'язаннями Росії щодо Ризького договору 1921 року.

Політик PiS Ян Мосінський нагадав, що радянська Росія в 1921 році підписала з Польщею Ризький договір, який завершив польсько-більшовицьку війну. Відповідно до угоди, Росія мала виплатити Польщі 30 млн рублів у золоті, що ніколи не було зроблено.

Заступник міністра юстиції Які підкреслив, що за величезні знищення у Польщі в роки Другої світової війни відповідає Німеччина, яка ніколи не заплатила офіційній Варшаві за відбудову країни. Тому значні кошти йшли на відновлення країни, а не економічний розвиток.

На переконання польських політиків, необхідно сісти за стіл переговорів з німцями і визначити, у який спосіб здійснити ці воєнні репарації.

Парад військ у Польщі: як Варшава приймала Полторака – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На КПВВ "Станиця Луганська" окупанти викрали місцевого жителя
Наступний матеріал
Невдала витівка: у Брюсселі евакуювали пасажирів Ryanair через вигук "Аллах Акбар"
Loading...

Польща на кордоні з Білоруссю та Україною зведе паркан для захисту від диких кабанів

У Польщі впав безпілотник з російськими написами

У Франкфурті проведуть наймасштабнішу в післявоєнній історії евакуацію

Польща вручила РФ ноту протесту через обмеження доступу до місця Смоленської катастрофи

"Захід-2017": Польща не виключає порушення кордонів під час навчань

Німеччина побоюється втручання РФ у вибори в Бундестаг