Руслана Лижичко
Руслана Лижичко 5 канал / Час. Підсумки тижня

Руслана Лижичко: "Слуга народу" не відбулися як політична партія – вона засовкова

Читайте по-русски
Співачка вважає, що проблема в самій назві політичного проекту

Співачка Руслана Лижичко в "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" розповіла, що думає про політичні партії в Україні.

"Нема "Слуги народу" як політичного проекту, як партії – не відбулися, я вважаю. (тому що – ред.) засовковий. Проблема в самому брендінгу, у назві. Для серіалу – кул, а для політики – ні, не пішло. Бо специфіку треба знати. Не можна стрибнути із човна в корабель, а з корабля на шатл, крикнути "юху, на газ", і воно злетіло – ні. Це специфіка. Вся технологія – це специфіка. Працюєш у шоу-бізнесі – це специфіка, працюєш в політиці – це специфіка. Ну, якщо мені політичні корупціонери будуть розповідати, що вони професійні, а я знаю, що там корупції більше, ніж професійності, що там уся професійність пішла в корупційні схеми, нафіг мені такі політики не потрібні", – каже Руслана. 

Співачка додала: "Я знаю, що таке українець – сильний духом, незламний. Тому немає ще тої політики і того проекту. Не "Слуга народу" мав називатися проєкт чи якісь інші запозичені бренди. Гратися на красивих словах, за якими ми йшли на Майдані – теж не вихід". 

Руслана також зауважила, що нині всюди є якісь політичні осередки, але "якщо молода політика не об'єднається в один стрім, то і післязавтра вже не буде".

Що ще розповіла Руслана про свої подорожі до Карпат та про скандальний концерт на День Незалежності, у якому брала участь, дивіться в повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" співачка, амбасадор чистої енергії України в світі Руслана Лижичко сказала, що Україна не розвиває ні "зелену" енергетику, ні цілеспрямовану екологічну політику. Вона також констатує, що Україна не має стратегії розвитку "зеленої" енергетики. 

Попередній матеріал
Кандидата на посаду міського голови Рівного від "ЄС" підтримала партія "Голос"
Наступний матеріал
В Україні презентували чат-бот Fight Back для громадських активістів та журналістів
Loading...