Руслана Лижичко
Руслана Лижичко YouTube / Рандеву

"Щось пішло не так": Руслана пояснила, чому взяла участь у концерті на День Незалежності

Читайте по-русски
Співачка каже, що на початку саме запрошення мало вигляд виключно як мистецький проєкт

Співачка Руслана Лижичко в "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" прокоментувала свою участь у концерті до Дня Незалежності і той результат, який побачили українці.

"Соромно. Звісно. Це не контент взагалі. Все мало бути інакше, та щось пішло не так. До Дня Незалежності це не має стосунку. І артисти ніби не винні, і хто винен... Все разом не склеїлося. Це не та Україна, про яку ми зараз говоримо. І це не та Україна, яку треба виставляти на День Незалежності. Вони просто пішли законами ринку і там фактично були всі топові пісні. Радіо крутить – крутись, в соцмережах слухають – слухають. Понеслась. І це якраз те, про що я говорю. Якби бізнес вкладався в інші події, то в топі були б не "Шльопки", – сказала артистка. 

Співачка уточнила, що вона виступала безкоштовно і їй цей проєкт позиціонували як мистецький. 

"На початку саме запрошення виглядало виключно як мистецький проєкт. Ми не відповідаємо за контент, поки ми його не побачимо. Побачили ми його уже в ефірі після того, як самі виступили. Репетиції все одно були розведені і репетиції були в останні хвилини... Є запитання, і до себе в тому числі. Але я б всіх просила не зациклюватися на цій події, у мене зараз мільярд хороших ініціатив".  

На уточнення, що концерт у такому форматі погодила теперішня влада, Руслана відповіла: "Людей, які будують державу, немає. Кожного разу приходять люди, які будують власні політичні проєкти".

Що ще розповіла Руслана про свої подорожі до Карпат та про совковість "Слуг народу", дивіться в повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, концерт до Дня Незалежності, який організувала влада, обернувся скандалом і викликав бурхливі обговорення в суспільстві. Обурення таким форматом шоу висловили багато співаків, культурних і громадських діячів. 

Крім того, низка українських музикантів заявили про використання їхніх творів без дозволу на концерті до Дня Незалежності.

Згодом Офіс президента опублікував повний перелік композицій, використаних при створенні музичного номера. В ОП зазначили, що використовувати фрагменти пісень без згоди автора дозволяє закон – за умови, якщо вказаний автор композиції. 

Попередній матеріал
"Хочете покуражитись? Поїхали зі мною в реанімацію": Степанов різко відреагував на пост "Епіцентру"
Наступний матеріал
Переламаний ніс та побите обличчя: чому у Львові водій таксі жорстоко відлупцював клієнта
Loading...