facebook.com/darka.olifer

Російська сторона зірвала відеоконференцію Тристоронньої контактної групи – Оліфер

  Відповідну конференцію було ініційовано саме російською стороною

  У середу, 22 лютого, відеоконференція Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, ініційована російською стороною, не відбулася. Причиною цього стало те, що самі представники російської сторони не вийшли на скайп-зв'язок. Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми на сторінці у Facebook.

  "Сьогодні (22 лютого) мала відбутися відеоконференція Тристоронньої контактної групи. Ініціатива скайп-зустрічі належала російській стороні і була підтримана ОБСЄ... Проте представники російської сторони не вийшли на скайп-зв'язок", – написала вона.

  Зі слів Оліфер, українська делегація прибула для участі у відеоконференції. Крім того, на зустріч приїхали спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік і голова СММ ОБСЄ, координатор ОБСЄ в підгрупі з безпеки Ертурул Апакан.

  "Україна була готова продовжити обговорення перебігу імплементації домовленостей, про які йшлося 15 лютого 2017 року в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську і 18 лютого 2017 року на зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки в Мюнхені", – додала Оліфер.

  Нагадаємо, 17 лютого на 53-й Мюнхенській безпековій конференції Президент України Петро Порошенко наголосив: "Нічого про Україну без України вирішуватися не буде".

  Попередній матеріал
  "Невелика допомога у спільній перемозі": Латвія допоможе відновлювати пошкоджені снарядами будинки
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" у 2017 році запускає нові маршрути та швидкісні поїзди
  Loading...

  Путін вийшов з Мінського процесу, коли підписав указ про визнання "паспортів" ОРДЛО – Турчинов

  Результати зустрічі "нормандської четвірки": Вже за кілька тижнів обговорять "дорожню карту" реалізації Мінських угод

  Могеріні про імплементацію "Мінська": Опрацьовуємо деякі нові ініціативи