kurs.kiev.ua

"Укрзалізниця" у 2017 році запускає нові маршрути та швидкісні поїзди

  Нові маршрути будуть призначені, зокрема, і на літній період

  ПАТ "Укрзалізниця" цьогоріч планує розширити мережу швидкісних маршрутів, а також закупити чотири нові швидкісні поїзди. Про це повідомив керівник компанії Войцех Балчун на своїй сторінці у Facebook.

  "Плануємо розвивати мережу швидкісного руху, впроваджувати нові маршрути та збільшити інтенсивність руху на вже існуючих. Так у 2017 році маємо придбати 4 міжрегіональні швидкісні потяги локомотивної тяги у п’ятивагонній комплектації", – написав він.

  Відповідні потяги курсуватимуть у напрямку Київ – Львів за новим маршрутом через Вінницю – Хмельницький – Тернопіль, у напрямку Київ – Харків і Київ – Дніпро – Запоріжжя (або Красноармійськ).

  Крім того, в літній період курсуватимуть швидкісні поїзди Одеса – Дніпро, Одеса – Львів і буде подовжено маршрут поїзда Київ – Запоріжжя до Мелітополя.

  Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує запустити пряме сполучення з Австрією та Болгарією. Крім того, в січні цьогоріч міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що протягом цього року "Укрзалізниця" планує запустити ще кілька нових потягів до європейських міст. Зокрема, розглядається новий напрямок на Польщу, Словаччину, а також потяг сполученням Мукачеве-Будапешт.

  Як повідомлялося, "Укрзалізниця" і Міноборони розроблять вагони для перевезення військових.

  Попередній матеріал
  Російська сторона зірвала відеоконференцію Тристоронньої контактної групи – Оліфер
  Наступний матеріал
  Вугілля є: В "Укренерго" розповіли на скільки вистачить запасів, аби не було аварійних відключень

  "Укрзалізниця" і Міноборони розроблять вагони для перевезення військових

  Продаж квитків – у твоєму смартфоні: "Укрзалізниця" запустила мобільний додаток

  Потягом – до Європи: "Укрзалізниця" запустить пряме сполучення з Австрією та Болгарією