Росія захопила Севастопольський морський завод у Криму

Завод імені Орджонікідзе спеціалізується на кораблебудуванні та ремонті суден

Уряд Російської Федерації передав у федеральну власність раніше "націоналізований" Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе, який належить Президенту України Петру Порошенку. Відповідне розпорядження було опубліковане на сайті російського уряду ранком 2 лютого, передає "Економічна правда".

"Затверджено рішення про передачу "Севастопольського морського заводу ім. Орджонікідзе" з власності міста Севастополя в федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії", – мовиться у розпорядженні.

У повідомленні зазначається, що завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності РФ, у тому числі є співвиконавцем держконтрактів з ремонту кораблів і суден російського флоту.

Влада країни-агресора також включила підприємство у зведений реєстр організацій оборонно-промислового комплексу Росії. "Прийняте рішення прискорить інтеграцію заводу в російський оборонно-промисловий комплекс, забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей", – йдеться в документі.

У 2010 році фонд Prime Assets Management, який керує активами концерну "Укрпромінвест" Петра Порошенка, викупив 60% акцій Севастопольського морського заводу в кіпрської компанії Malter Enterprises Limited, підконтрольної російському бізнесменові Костянтину Григоришину.

У лютому 2015 року окупаційна влада Севастополя ухвалила рішення про "націоналізацію" заводу, де-факто захопивши його.

Севморзавод спеціалізується на кораблебудуванні та ремонті суден.

Затопили міста й позмивали автівки: Як у Криму лютувала негода – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Після багатьох років полону в Лівії четверо українців повернулися додому
Наступний матеріал
Патрульні у Луцьку завадили дівчині стрибнути з моста – відео