ukrinform.ua

Росія усіляко провокує кримських татар узяти до рук зброю – Полозов

Кількість кримчан, які задумаються, чи правильно вчинили три року тому, буде збільшуватися

Росія усіляко провокує кримських татар узяти до рук зброю. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив адвокат Микола Полозов, який захищає інтереси багатьох російських політв'язнів, зокрема на території Криму.

"В інтересах російської влади було б краще, якби кримські татари взяли в руки зброю. І тоді можна було б розігрувати кавказький варіант", – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи може це стати сценарієм, який радикалізує суспільство, адвокат сказав: "Я не виключаю такого, тому що кавказький варіант, коли без суду і слідства просто вбивають якихось людей, потім їх називають терористами – для російських силовиків це дуже зручно. І зараз найголовніша зброя в боротьбі кримчан, кримських татар – це мирний, ненасильницький протест. Чим більше людей російська влада намагається схопити, посадити, тим більше людей встає їх захищати. Усіх пересадити неможливо. Я це спостерігаю".

Адвокат також відзначив, що багато з тих, хто спочатку виступали з певними сепаратистськими гаслами, наразі розчаровані політикою російської влади за останні три роки. "Тому, на мою думку, з плином часу кількість людей, які задумуються, чи правильно вони вчинили три року тому, тільки буде збільшуватися", – додав Полозов.

Детальніше дивіться у відео:

Попередній матеріал
Викриття угруповання, завербованого спецслужбами РФ: СБУ проводить обшуки в Житомирській облраді
Наступний матеріал
1100 днів опору "братній окупації": В Україні запускають масштабну соцкампанію "Крим – це Україна"

Затримані в окупованому Криму татари не виходять на зв'язок – Курбедінов

Єльченко в Радбезі ООН: "Росія проводить небувалі репресії в Криму"

РФ передасть Україні 12 ув'язнених, які відбували покарання в Криму