Обшуки в Житомирській облраді
Обшуки в Житомирській облраді 5.ua

Викриття угруповання, завербованого спецслужбами РФ: СБУ проводить обшуки в Житомирській облраді

Група осіб готувала заходи, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні

У четвер, 23 лютого, Служба безпеки України проводить обшуки в Житомирській обласній раді. Наразі триває вилучення документів, передає "5 канал".

За інформацією служби безпеки, ці заходи пов'язані з викриттям групи осіб, які на замовлення Російської Федерації готували заходи, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні. Зокрема, йдеться про підкуп українських політиків.

Як стало відомо, у вівторок, 21 лютого, СБУ продемонструвала перехоплені телефонні розмови, в яких згадується, зокрема, і колишня голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська, яка пішла у відставку у вересні торік.

"Уже коли сесія мала розпочати свою роботу, прийшли працівники Служби безпеки України, є відповідна санкція Генеральної прокуратури про вилучення певних документів. Які це документи, я не можу зараз сказати. Я думаю, це пов’язане з тією інформацією, яка була у ЗМІ останні декілька днів", – сказав голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

"Мова йде про одне з кримінальних проваджень, про яке йшлося 21 лютого цього року під час спільного брифінгу голови СБУ та генерального прокурора України. Досудове розслідування проводить Генеральна прокуратура України", – додала прес-секретар СБУ України у Житомирській області Ірина Мартинюк.

Нагадаємо, 21 лютого чільник СБУ Василь Грицак повідомив, що СБУ провела понад 20 обшуків в українців, які тісно контактують зі спецслужбами РФ.

Попередній матеріал
День Криму в Раді: Маленькі татарки зачитали вірш "Ми повернемось" у сесійній залі – відео
Наступний матеріал
Росія усіляко провокує кримських татар узяти до рук зброю – Полозов
Loading...

Прокуратура обшукує Харківську міську раду

Агресивні пенсіонери та "подарований" автобус: як і чому в Одесі не відбувся проросійський мітинг

"Жодних грошей не отримував": Балицький прокоментував свій ініціативний законопроект щодо захисту російської мови