Проросійський мітинг в Одесі
Проросійський мітинг в Одесі 5.ua

Агресивні пенсіонери та "подарований" автобус: як і чому в Одесі не відбувся проросійський мітинг

На місці збору учасників проросійського мітингу побувала знімальна група "5 каналу"

У Одесі не відбувся проросійський мітинг – через повідомлення про замінування. Збиралися відзначати День радянської армії. На Алеї слави мали зібратися кілька десятків людей з георгіївськими стрічками, які збиралися відзначати День радянської армії, передає "5 канал".

Втім, до площі одеські правоохоронці їх так і не пропустили. Територію оточили та дали працювати піротехнікам. Вибуховий пристрій – так і не знайшли. У поліції ж повідомили про сутичку між тими, хто був невдоволений забороною на проведення акції, та поліцейськими. Одна людина була затримана.

На мітинг людей скликали через соціальні мережі. Знімальна група "5 каналу" приїхала до місця збору учасників, яких звідти мали організовано повезти на автобусі до Алеї слави. У цей час туди якраз організовано приводили групи пенсіонерів. Останні на появу знімальної групи відреагували агресивно – намагались вибити камеру з рук оператора.

Організатор мітингу Моріс Ібрагім, відповідаючи на питання, за чиї гроші був орендований автобус,
заявив, що його "подарували". У свою чергу, громадський активіст Сергій Стерненко зазначив: "Це все робилось для того, щоб створити картинку, що в Одесі є люди, які підтримують державу-агресора. Це фактично інформаційна агресія проти України".

Як повідомляв 5.Ua, СБУ перерахувала "патріотичні" групи у соцмережах, які керувались із Росії з метою дестабілізації України.

Попередній матеріал
Презентація Доповіді міжнародної експертної групи щодо подій 26 лютого 2014 року перед будівлею ВР АР Крим – трансляція завершена
Наступний матеріал
У Міноборони показали танк "Оплот" в русі – відео
Loading...

Під час заворушень у Києві співробітниці патрульної поліції зламали пальці

Поліція звільнила затриманих під час заворушень у центрі Києва осіб

В Одесі СБУ "пов'язала" кримінального авторитета – відео