Володимир Єльченко UKR Mission to UN/місія України в ООН

Єльченко в Радбезі ООН: "Росія проводить небувалі репресії в Криму"

У зв'язку з цим український дипломат закликав ОБСЄ звернути посилену увагу на ситуацію на окупованому півострові

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко закликав ОБСЄ приділити посилену увагу ситуації з правами людини у тимчасово окупованому Криму, де російська влада здійснює жорстокі репресії. Про це він заявив на засіданні Ради безпеки ООН щодо пріоритетів австрійського головування в ОБСЄ, йдеться на сторінці Представництва України при ООН у Twitter.

"Закликаємо ОБСЄ приділити посилену увагу ситуації з правами людини в окупованому Криму, де Росія проводить небувалі репресії", – заявив Єльченко.

Крім того, представник України відзначив, що Росія, замість того, щоб добросовісно виконувати Мінські угоди, чинить політичний тиск, шантаж і воєнні провокації. "Триваюча агресія Росії проти України та її негативні наслідки залишаються одними з основних загроз європейській безпеці", – підкреслив дипломат.

Також Єльченко зауважив, що "військова атака Росії на Авдіївку підтвердила стійке небажання Москви виконувати свої зобов'язання за Мінськими домовленостями".

Нагадаємо, 22 лютого в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявила співзасновник і координатор громадської організації "Крим SOS" Таміла Ташева заявила, що в Криму постійно застосовуються тортури до людей.

Попередній матеріал
"Укроборонпром" виготовить та модернізує для українського війська 600 одиниць військової техніки
Наступний матеріал
ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів у складі СММ в Україні
Loading...

Захоплення Росією Криму було сплановано заздалегідь, є докази – Мін'юст

"Ні геноциду кримськотатарського народу!": у Петербурзі активісти проведуть пікети на підтримку кримчан

У МінТОТ презентували план заходів щодо деокупації Криму – експерти оцінили позитивно