Російська артилерія
Російська артилерія 5 канал / Час. Підсумки тижня

Росія хоче впливати на Євросоюз і НАТО, брязкаючи зброєю біля кордону з Україною – нардеп

Читайте по-русски
Агресорка залякує країни Альянсу, щоб ті не приймали Україну до себе, каже Костенко

Підводячи свої війська до кордонів із Україною, Росія тисне не лише на нашу державу, а й на країни Євросоюзу і НАТО, наголошує народний депутат від партії "Голос" Роман Костенко. У студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" він пояснив, навіщо агресору це потрібно.

"На початку вони (росіяни, – ред.) показували всім, що стягують війська, зараз кажуть про те, що будуть відводити – і ніхто нічого не відводить. Я розумію, спілкуючись із нашою розвідкою, що техніка, яка була перекинута – це для РФ економічно коштувало дорого. І зараз вони цю техніку залишать на тих місцях постійної дислокації вздовж кордонів. В нашої розвідки немає інформації про те, що вона взагалі буде відводитися", – каже політик.

Він вважає, що військові сили будуть використані Росією для постійного тиску як на Україну, так і на Європу.

"Вона показує Європі, Європейському Союзу, всьому світу, що Україна є ненадійним партнером, що сюди не можна вкладати інвестиції, що з нами не можна бути в союзі, зокрема, тому, що Росія постійно може вторгнутися в нашу державу", – пояснює Роман Костенко.

Він додає: "І це є ще тиском на країни НАТО, мовляв, усі країни (члени Альянсу, – ред.), голосуючи за вступ України в НАТО, повинні розуміти, що приймаючи Україну, вони будь-якої миті можуть бути втягнуті у війну з РФ. І Росія це демонструє, саме залякуючи або впливаючи на країни Альянсу".

Дивіться повний випуск ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі":

Попередній матеріал
Ракети над Святою Землею: очевидиця подій розповіла про ситуацію в Ізраїлі – включення
Наступний матеріал
Якщо СБУ буде так працювати, то не зможе довести справу до кінця – нардеп про втечу Козака
Loading...