Ізраїль обстріл
Ізраїль обстріл відкриті джерела

Ракети над Святою Землею: очевидиця подій розповіла про ситуацію в Ізраїлі – включення

Читайте по-русски
У місцевих жителів є враження, що відбувається щось страшне

Ситуація на Близькому Сході залишається напруженою. Ізраїль назвав умови припинення вогню. Армія оборони Ізраїлю битиме доти, поки ХАМАС запускатиме ракети. Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц. За останні кілька годин відбулося кілька обстрілів з обох боків. Яка нині ситуація в регіоні, розповіла мешканка Єрусалиму Евеліна Штурман.

Так, основні проблеми виникають там, де є міста зі змішаним населенням, де одночасно живе багато єврейського і арабського населення. На жаль, це дійсно переростає в конфлікти, часом у дуже важкі конфлікти. Як це відбувалося у місті Лод, там був дійсно масштабний погром, були спаленні дві синагоги, щось схоже трапилося на півночі Ізраїлю. У Єрусалимі важких конфліктів не відбувалося останні декілька днів.

В той же час паніки серед цивільного населення в принципі немає. Річ у тому, що Ізраїль у такій ситуації живе з 1948 року. У нас у більшості квартир є захищені кімнати-бомбосховища, а де їх немає – бомбосховища є у підвалах. Діти з дитячого садочка знають, що робити, коли гудить серена, чому швидко треба спустилися до бомбосховища і чого там треба сидіти тихо і спокійно. Є враження, що відбувається щось дійсно страшне, що це дуже важка ескалація і щось схоже на нову війну, але люди сприймають це спокійно.

Як повідомляв 5.UA, 11 травня Ізраїль було масштабно обстріляно ракетами з території сектора Ґаза. Нетаньягу заявив, що обстріли не можна залишати без відповіді, після чого ЦАХАЛ завдав "сотні ударів" по об'єктах у секторі Ґаза. Обстріли ізраїльської території почалися через кілька хвилин після закінчення терміну ультиматуму пануючого в секторі Ґаза палестинського руху ХАМАС. Від Ізраїлю вимагали вивести війська з комплексу мечеті Аль-Акса, де напередодні сотні палестинських протестувальників дістали поранення під час зіткнень із силовиками.

 

Попередній матеріал
Окупаційна влада Криму планує бурити дно Азовського моря у пошуках прісної води: що відомо
Наступний матеріал
Росія хоче впливати на Євросоюз і НАТО, брязкаючи зброєю біля кордону з Україною – нардеп
Loading...

Військові Ізраїлю повідомили про ліквідацію двох лідерів ХАМАС

Аеропорт Тель-Авіва опинився під ракетними обстрілами – український літак не зміг приземлитись

Ракетні обстріли між Ізраїлем та сектором Ґаза: що стало причиною для нової хвилі конфлікту

Загострення на Близькому Сході: Ізраїль повідомив, що за пів дня із сектора Ґаза запустили понад 150 ракет

Ракетні обстріли між Ізраїлем і сектором Ґази: як відреагували в США та ЄС

Сектор Ґаза випустив понад 30 ракет у бік Єрусалиму – Ізраїль відповів авіударами