РНБО
РНБО Офіс президента

РНБО розглянула проєкт Стратегії національної безпеки України

  Читайте по-русски
  Пріоритетними напрямами політики національної безпеки у проєкті Стратегії визначається забезпечення незалежності й державного суверенітету

  Відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому була розглянута Стратегія національної безпеки України "Безпека людини - безпека країни". Про це повідомляє Офіс президента.

  Глава держави запропонував усім учасникам засідання протягом тижня детально опрацювати проєкт Стратегії, представленої секретарем РНБО Олексієм Даніловим, і подати свої пропозиції.

  Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що проект Стратегії національної безпеки України розроблено відповідно до статті 26 Закону "Про національну безпеку України". В основу документа було покладено виборчу програму президента, яку підтримала переважна більшість населення країни. До підготовки проєкту залучалися Національний інститут стратегічних досліджень, державні органи, інституції громадянського суспільства, а також іноземні експерти.

  Директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко повідомив, що проєкт Стратегії був опрацьований відповідною робочою групою та презентований, зокрема, у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі у грудні минулого року, де отримав схвальну оцінку.

  Пріоритетними напрямами політики національної безпеки у проєкті Стратегії визначається забезпечення незалежності й державного суверенітету, суспільний розвиток, насамперед – розвиток людського капіталу, захист прав, свобод і законних інтересів громадян України, європейська і євроатлантична інтеграція (створення необхідних умов для набуття повноправного членства у ЄС і НАТО), відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів України.

  Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком щодо заяви прем'єра про відставку.

  Попередній матеріал
  Жест на всю країну: Разумков пояснив, що це було з відставкою Гончарука
  Наступний матеріал
  Зеленський доручив Гончаруку врегулювати ситуацію із преміями в "Нафтогазі"
  Loading...

  Чому заява Гончарука опинилася в Зеленського – "ІнфоДень"

  Зеленський вирішив "дати Гончаруку шанс за низки умов"

  Арахамія: "Слуга народу" чекає, як на заяву про відставку Гончарука відреагує Зеленський

  Зеленський отримав заяву про відставку прем'єр-міністра Гончарука

  КСУ почав перевіряти судову реформу Зеленського на відповідність Конституції

  Про вкладників, валюту та олів'є: опубліковано третю частину нібито плівок із розмовами Гончарука