Шкрум і Тарасюк
Шкрум і Тарасюк Facebook

Резолюцію, пропоновану українською делегацією, вперше прийняли на Асамблеї в Катарі

  Читайте по-русски
  Особлива увага в резолюції приділена питанню захисту прав жінок та дітей у збройних конфліктах і проблемі насильства проти цієї вразливої групи

  Сесія 140-ї Асамблеї Міжпарламентського союзу ухвалила підготовлену українською делегацією резолюцію щодо неприпустимості використання найманців як засобу підриву миру та прав людини. Про це поінформував Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час ранкового пленарного засідання у четвер, – повідомляє Укрінформ.

  "Учора в Катарі на 140-й Асамблеї Міжпарламентського союзу була прийнята українська резолюція. І це була вперше прийнята резолюція під авторством українських депутатів на цій міжнародній Асамблеї. Цей документ прямо стосується протидії російській агресії в Україні, адже вона спрямована на боротьбу з військовим найманством і проти приватних військових кампаній, які країна-терорист Російська Федерація використовує у війні проти України. Це дуже важлива дипломатична перемога", – зазначив Парубій.

  Особлива увага в резолюції приділена питанню захисту прав жінок та дітей у збройних конфліктах і проблемі насильства проти цієї вразливої групи.

  Нагадаємо, заступник голови української парламентської делегації на 140-й Асамблеї Міжпарламентського союзу Борис Тарасюк 8 квітня представив у Катарі проект резолюції.

  Після цього профільний комітет на сесії Міжпарламентського союзу в Катарі затвердив проект резолюції щодо неприпустимості використання найманців як засобу підриву миру та прав людини. Фінальне голосування Асамблеї щодо проекту резолюції відбулося 10 квітня.

   

  Попередній матеріал
  Український лоукост запустить три нові регулярні рейси до Франції
  Наступний матеріал
  Фонд гарантування вкладів фізосіб достроково погасив 3,25 млрд боргу перед Мінфіном

  Резолюція Генасамблеї щодо припинення агресії РФ: хто голосував проти

  Генасамблея ООН ухвалила резолюцію проти мілітаризації Росією Криму, Чорного та Азовського морів

  Генасамблея ООН розглядає проект резолюції про мілітаризацію Чорного та Азовського морів – відео

  "Найсильніший документ щодо прав людини": комітет ГА ООН ухвалив оновлений проект "Кримської резолюції"

  Ескалація в Азовському морі: які наслідки матиме резолюція Європарламенту

  "У РФ земля і море мають горіти під ногами": Геращенко назвала надважливі для України резолюції ООН