Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Рада скасувала засідання 21 та 22 травня через коронавірус в депутата – включення

Читайте по-русски
У будівлі парламенту дезінфікують приміщення

Верховна Рада скасувала засідання в четвер та п'ятницю. Нардепи проголосували за постанову, щоби працювати в комітетах дистанційно, адже в одного з народних обранців виявили коронавірусну інфекцію. У кулуарах парламенту перебувала і кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

Нардепи проголосували за постанову, щоби працювати в комітетах дистанційно. Причина – знову в лавах народних обранців виявили коронавірус.

Напередодні ввечері діагноз COVID-19 підтвердили в депутата Олега Мейдича від фракції "Батьківщина". Востаннє Мейдич був на засіданні парламенту 13 травня і приходив на зустрічі Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Тепер уся фракція на самоізоляції.

А от "Голос" усім складом пройшов ПЛР-тестування. Результати будуть відомі через 2 дні. Після їхніх результатів буде відомо, як працюватиме Верховна Рада.

Кілька нардепів, які сиділи поруч з ним, також самоізолюються вдома та очікують результатів ПЛР-діагностики. У будівлі парламенту ж дезінфікують приміщення. Законопроєкти, а також програму дій уряду, які не розглянули цього тижня, винесуть на обговорення на кінець травня – наступний пленарний тиждень.

"У зв'язку з захворюванням народного депутата та оголошенням фракцією "Батьківщина" про самоізоляцію, передбачити 21-22 травня цього року роботу депутатів у комітетах, комісіях депутатських фракцій", – заявив Сергій Кальченко, народний депутат, "Слуга народу".

"На жаль, один з наших колег, а саме – Олег Мейдич захворів, у нього підтверджений коронавірус. Тому відповідальна фракція сьогодні відсутня в залі, бо всі депутати пішли на самоізоляцію. І поки не буде проведено відповідне тестування і не буде рішення про те, що вони здорові, вони не повернуться до зали", – наголосила Олена Кондратюк, заступниця голови Верховної Ради.

"Сьогодні мі всі будемо здавати тест. І після того приймати рішення, як діяти далі. Ми розуміємо, що, виходячи на роботу у Верховну Раду, ми всі перебуваємо під певним ризиком і повинні діяти згідно з тим, що рекомендують зараз лікарі", – заявила Кіра Рудик, народна депутатка, "Голос".

Нагадаємо, Кабінет Міністрів схвалив рішення, яким запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня розпочнеться другий етап пом'якшення карантинних заходів.

Попередній матеріал
Послаблення карантину: онлайн-брифінг за підсумками засідання Кабміну
Наступний матеріал
Україна відновлює міжнародні перевезення залізницею та автобусом з країнами ЄС і Молдовою
Loading...

Послаблення карантину: онлайн-брифінг за підсумками засідання Кабміну

Тривожний симптом: учені розповіли, як коронавірус впливає на мозок

Кабмін запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня будуть пом'якшення

Засідання Кабміну, на якому розглядають подальше пом'якшення карантину

За місяць Україна зможе вийти з карантину – Зеленський

У світі понад п'ять мільйонів людей заразилися COVID-19