Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

Рада не розглядатиме питання щодо відсторонення Геращенко – подробиці

  Читайте по-русски
  Напередодні регламентний комітет рекомендував Верховній Раді заборонити Ірині Геращенко відвідувати 5 засідань Верховної Ради

  Очільник провладної партії "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що Верховна Рада не розглядатиме питання стосовно відсторонення співголови фракції "Європейська солідарність" Ірини Геращенко від п'яти пленарних засідань. Про таке повідомляє "LIGA.net".

  "Ми розглянули на комітеті і прийняли рішення, але в зал, я думаю, зараз недоречно виносити. У нас багато важливіших справ", – сказав депутат.

  Арахамія додав, що це питання не можна було просто так залишити, оскільки воно викликало обурення серед депутатів "Слуги народу".

  Нагадаю, напередодні регламентний комітет рекомендував Верховній Раді заборонити Ірині Геращенко відвідувати 5 засідань Верховної Ради – через недотримання політичної етики. Під час виступу з парламентської трибуни у вівторок, 10 вересня, вона заявила: "П'ять років тому "зелені чоловічки" захопили Крим, зараз вони захоплюють український парламент". Наступного дня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся до профільного комітету з листом, де просив накласти санкції на депутата Геращенко за ці висловлювання.

  Попередній матеріал
  Україна опиниться в топі держав з високим податковим навантаженням – міжнародний аналітик про зміни до ПКУ
  Наступний матеріал
  Новий договір "УЗ" щодо організації перевезення вантажів є дискримінацією споживачів – АМКУ

  Порошенка допитали слідчі ДБР: що він розповів на брифінгу

  Україна опиниться в топі держав з високим податковим навантаженням – міжнародний аналітик про зміни до ПКУ

  Порошенко обговорив із Гродом спробу "слуг народу" усунути Геращенко від засідань