Полторак
Полторак www.mil.gov.ua

Путін намагається посадити на шпагат країни НАТО і всю демократію – Полторак

  Читайте по-русски
  Якби була своєчасна реакція на окупацію Придністров'я та Грузії, то не було б подальших конфліктів в Україні, Сирії, Лівії та інших країнах світу

  Російський президент Володимир Путін і надалі створюватиме небезпечні конфлікти. Про це під час Київського безпекового форуму заявив міністр оборони України Степан Полторак, повідомляє Укрінформ.

  "Жодного сумніву немає в тому, що Російська Федерація і пан Путін продовжуватимуть створювати небезпечні конфлікти. Навіть більше, він робить спробу посадити на шпагат країни НАТО і всю демократію. Він це робить давно, і якщо б ми спробували спрогнозувати його дії, це ні до чого не приведе. Нам просто треба робити висновки з історії", – наголосив він.

  Полторак зауважив: якби була своєчасна реакція на окупацію Придністров'я та Грузії, то не було б подальших конфліктів в Україні, Сирії, Лівії та інших країнах світу.

  "Я тут закликаю і наших партнерів, і всіх нас до того, щоб ми не намагалися вгадати, що робитиме Путін, а щоб ми робили висновки з того, що він уже зробив. Тоді ми точно будемо адекватно реагувати на ті загрози, які є", – додав міністр.

  У свою чергу міністр національної оборони Литовської Республіки Раймундас Каробліс на слова Полторака зауважив, що Європа "усвідомлює всю підлість Росії, і що в них є доволі специфічні способи підривати безпеку".

  "Що стосується Литви – ми повністю відстежуємо, що робить Росія, які вона виконує дії в інших країнах", – додав Каробліс.

  Попередній матеріал
  ЦВК не буде продовжувати роботу дільниць у зв'язку із Песах
  Наступний матеріал
  Порошенко підтвердив зустріч з Меркель і Макроном перед другим туром
  Loading...

  Сучасні та комфортні: на Львівщині військові 16-ї авіабригади отримали нові "казарми"

  Діяльність Міноборони та ЗСУ: Полторак назвав основні пріоритети на 2019 рік

  Засідання Комітету реформ Міноборони та ЗСУ: виступ Степана Полторака – відео

  У 2019 році ЗСУ отримає близько 20 зразків нового озброєння – Полторак

  РФ фактично хоче анексувати Азовське море – Полторак

  Полторак анонсує закупівлі зброї: "Близько 20 нових видів, яких ще немає на озброєнні ЗСУ"