фото vybor.ua

"Провокують Зеленського на заяви": Портніков розповів про тактику команди Медведчука

Читайте по-русски
"Опозиційна платформа" має план, який спрямований на проросійський електорат Зеленського

В ефірі "5 каналу" журналіст Віталій Портніков розповів, чому коли українські політики зустрічаються з російською владою, то у них ростуть рейтинги.

"Я думаю, що "Опозиційна платформа" має план, який вони здійснюють. Коли почали анонсувати "телеміст", то я ще тоді сказав, що це тільки одна з подій, що буде наступна за кілька днів. Бачте, я не помилився, бо я знаю, як працюють у Москві за передвиборчими технологіями. Вони не працюють спонтанно, як наші політики. Вони мають чіткий план заходів і він відповідає їхнім намірам зробити ті чи інші речі", – сказав журналіст.

"Що вони зараз роблять? Вони прекрасно розуміють, що серед електорату Володимира Зеленського, що голосував за нього у другому турі виборів, є багато проросійсько налаштованих людей. І вони їх хочуть таким чином відтягнути. Вони це роблять не стільки проводячи зустрічі, скільки провокуючи Володимра Зеленського на заяви, які показують, що він не проросійський політик", – пояснив Портніков.

Він також упевнений, що подібні дії будуть чинитися до самих виборів. 

"Це план. Крім телемосту, буде ще щось. Тобто вже менше ніж два тижні залишилося – всі ці дні будуть різні такого типу потоки для того, щоб провокувати суспільство, для того, щоб привести до поляризації, для того, щоб примусити Володимира Зеленського робити антиросійські заяви чи які принаймні можуть бути сприйняті, що він не готовий до компромісів та перемовин із Путіним", – розповів Портніков. 

Як повідомляв 5.UA, голова комітету ВР із питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар попередила, що спікером ВР може стати Медведчук

Попередній матеріал
Допомога при пошукових операціях: вчені розробили "розумний" жилет для спілкування з собаками
Наступний матеріал
"Повернення методів Януковича": Кличко повідомив, що Зеленський планує призначити головою КМДА свою людину
Loading...