Рудольф Джуліані
Рудольф Джуліані www.youtube.com

Противники Трампа: Джуліані розповів, хто впливає на Зеленського

  Читайте по-русски
  Він додав, що "ці люди – серед його ключових радників"

  Рудольф Джуліані – адвокат президента США Дональда Трампа – опублікував на своїй сторінці у Facebook інтерв'ю, яке давав телеканалу "Інтер". У ньому він заявив, що Володимир Зеленський знаходиться під впливом людей, які відкрито виступали проти чинного президента США Дональда Трампа.

  "...Обраний президент Зеленський зараз знаходиться в руках людей, які дуже серйозно виступали проти президента Трампа. Це вони організовували витоки в The New York Times. Це вони, ймовірно, налаштовані створювати проблеми для президента. Я раніше вже заявляв: було б до кінця правильним, якщо обраний президент організовує розслідування – і зробить це відкрито – з приводу, назвемо це так, змови, в якій брали участь певні українські чиновники, до якої були причетні американці, включаючи представників Національного комітету Демпартії США, Гілларі Клінтон, і, на жаль, наше американське посольство в Україні. Вони дозволили корупційний обмін інформацією, яка шкодила кандидату Трампу і його кампанії", – йдеться у тексті повідомлення.

  Один із таких людей, за словами адвоката, викритий у тому, що незаконно сприяв і допомагав передвиборчій кампанії опонентки президента Трампа – Гілларі Клінтон.

  "І ці люди – серед його ключових радників. І коли я це виявив, я сказав про це відкрито. Щоб тут, у Сполучених Штатах, розуміли ситуацію в Україні", – наголосив адвокат.

  Як повідомляв 5.UA, особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані не приїде до Києва на зустріч із новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

   

  Попередній матеріал
  "Одна брехня": у Константинополі прокоментували заяви Філарета – ВВС
  Наступний матеріал
  Стало відомо, коли ЄСПЛ розгляне справу про анексію Криму
  Loading...

  Адвокат Трампа раптово скасував візит до Києва і зустріч із Зеленським: причини

  Адвокат Трампа анонсував поїздку до Києва для зустрічі з Зеленським: про що хоче поговорити

  "Північний потік 2" – це геополітична зброя Росії" – Трамп та прем'єр-міністр Словаччини зробили спільну заяву

  Телефонна розмова Трампа й Путіна: стало відомо, про що говорили

  Барак Обама та його дружина Мішель знімуть серіал про Трампа

  Загальний страйк у Венесуелі: Трамп готовий віддати наказ про військове втручання – Помпео