Рудольф Джуліані
Рудольф Джуліані www.youtube.com

Противники Трампа: Джуліані розповів, хто впливає на Зеленського

  Читайте по-русски
  Він додав, що "ці люди – серед його ключових радників"

  Рудольф Джуліані – адвокат президента США Дональда Трампа – опублікував на своїй сторінці у Facebook інтерв'ю, яке давав телеканалу "Інтер". У ньому він заявив, що Володимир Зеленський знаходиться під впливом людей, які відкрито виступали проти чинного президента США Дональда Трампа.

  "...Обраний президент Зеленський зараз знаходиться в руках людей, які дуже серйозно виступали проти президента Трампа. Це вони організовували витоки в The New York Times. Це вони, ймовірно, налаштовані створювати проблеми для президента. Я раніше вже заявляв: було б до кінця правильним, якщо обраний президент організовує розслідування – і зробить це відкрито – з приводу, назвемо це так, змови, в якій брали участь певні українські чиновники, до якої були причетні американці, включаючи представників Національного комітету Демпартії США, Гілларі Клінтон, і, на жаль, наше американське посольство в Україні. Вони дозволили корупційний обмін інформацією, яка шкодила кандидату Трампу і його кампанії", – йдеться у тексті повідомлення.

  Один із таких людей, за словами адвоката, викритий у тому, що незаконно сприяв і допомагав передвиборчій кампанії опонентки президента Трампа – Гілларі Клінтон.

  "І ці люди – серед його ключових радників. І коли я це виявив, я сказав про це відкрито. Щоб тут, у Сполучених Штатах, розуміли ситуацію в Україні", – наголосив адвокат.

  Як повідомляв 5.UA, особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані не приїде до Києва на зустріч із новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

   

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон про державний статус української мови – відео
  Наступний матеріал
  Стало відомо, коли ЄСПЛ розгляне справу про анексію Криму

  Адвокат Трампа раптово скасував візит до Києва і зустріч із Зеленським: причини

  Адвокат Трампа анонсував поїздку до Києва для зустрічі з Зеленським: про що хоче поговорити

  "Північний потік 2" – це геополітична зброя Росії" – Трамп та прем'єр-міністр Словаччини зробили спільну заяву

  Телефонна розмова Трампа й Путіна: стало відомо, про що говорили

  Барак Обама та його дружина Мішель знімуть серіал про Трампа

  Загальний страйк у Венесуелі: Трамп готовий віддати наказ про військове втручання – Помпео