kp.ua

"Просила про допомогу і так далі": Розенблат розказав, як агент "Катерина" втиралася в довіру

  Розенблат також прокоментував нібито наявність інтимного відео його з агентом "Катериною"

  Нардеп Борислав Розенблат, якого підозрюють в отриманні хабарів за сприяння у видобуванні бурштину, повідомив, що агента НАБУ "Катерину" йому представив його брат. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на одне з українських видань.

  Депутат розповів: "Вона прийшла до мене в кабінет з моїм братом, до якого її привів колишній співробітник правоохоронних органів і попросив, щоб вона зайшла до мене, оскільки представляє велику арабську компанію. З цього в принципі і почалася історія в липні 2016 року".

  Відповідаючи на запитання, чому він почав довіряти "Катерині", Розенблат заявив: "Мені цікава будь-яка ситуація, коли людина до мене приходить і говорить, що її цікавить створення умов і робочих місць на території України. Для мене це принципово важливо. Така ж ситуація, коли до мене звертаються люди, які створюють в Житомирській області підприємства з лісоперобки, підприємства з переробки інших копалин. Тобто будь-яка промисловість і її розвиток в Україні для мене завжди цікаві". Він додав, що кілька разів питав "у цієї людини", чому не працює сайт цієї компанії. 

  Розенблат також розповів: "Коли я був у лютому в ОАЕ, я хотів зустрітися з керівництвом цієї компанії. Вона ж відповідала, що представники компанії постійно у відрядженнях по всьому світу. У мене банально не було часу для перевірки даної людини. Та, можливо, я поплатився за свою довірливість, але я не вважаю це своєю перешкодою. Людині потрібно довіряти. Тому що, якщо тобі довірили бути депутатом Верховної Ради, ти теж повинен довіряти тим людям, які до тебе приходять".

  Відповідаючи на запитання про нібито наявність інтимного відео з його участю, а також про можливий інтимний зв'язок з агентом "Катериною", депутат сказав: "Нехай це буде питанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ та всіх інших".

  Розенблат додав, що спілкувався з "Катериною" протягом року. "Що там і яким чином відбувалося, це вже питання слідства", – зазначив він.

  Розенблат також розповів, що Катерина "постійно приїжджала" до нього, "просила про допомогу і так далі". 

  Він додав: "Вона зі мною дійсно була в тісних дружніх стосунках. Навіть їздила до дітей в житомирський інтернат передавати подарунки".

  Як повідомляв 5.UA, 7 липня 2017 року регламентний комітет Верховної Ради вирішив рекомендувати позбавити нардепа Розенблата недоторканності. На це рішення вплинуло і відео, яке показав на засіданні генпрокурор. На годинному відео видно, як народний депутат Розенблат з Катериною – агентом НАБУ. Вони зустрічаються десятки разів. Підставний агент пропонує Розенблату гроші за видачу ліцензій на видобуток бурштину. І згодом передає йому перші десятки тисяч доларів.

  Попередній матеріал
  Державний оборонний комплекс в змозі задовольнити 40% потреб армії – експерт
  Наступний матеріал
  Кам'яні доріжки, газон, краса: У Києві на Солом'янці відкрили оновлену площу
  Loading...

  Розенблату в Житомирі наділи електронний браслет

  В Раді зареєстрували законопроект про скасування депутатської недоторканності

  Вісім годин суперечок: як "бурштиновому" Розенблату цілий день запобіжний захід обирали

  Стала відома сума застави для Розенблата

  САП проситиме суд одягнути браслети на Розенблата й Полякова

  Розенблат після допиту в ГПУ: "Не дарма ми гроші в НАБУ вкладаємо"