5 канал

Розенблат після допиту в ГПУ: "Не дарма ми гроші в НАБУ вкладаємо"

Тепер уже позафракційний нардеп був небагатолівним, однак приміщення Генпрокуратури полишив у гарному гуморі

У п'ятницю, 14 липня, на допит до ГПУ прийшов позафракційний нардеп Борислав Розенблат, якому закидають отримання хабарів за лобіювання інтересів іноземної компанії з видобутку та експорту бурштину. Щоправда, слідчим його довелося чекати – Розенблат спізнився, передає кореспондент "5 каналу".

Спілкування нардепа з правоохоронцями було нетривалим – близько години. Сам Розенблат укотре заявив, що готовий співпрацювати зі слідством та ходити на всі допити, але при цьому всі обвинувачення відкинув.

Після допиту Розенблат покинув приміщення Генпрокуратури у гарному гуморі та прокоментував слді дії так: "Таємниця слідства, ну як я можу вам розповідати? Є свої там процесуальні дії. Заявили- відповіли. Все, на цьому допит закінчився. Ви бачите, ми там годину провели".

Він також відзначив: "Не дарма ми гроші вкладаємо в НАБУ, це дійсно прогресивна нова сила, яка дійсно буде займатися антикорупційними справами, тобто - підібрані фахівці". 

Нагадаємо, 21 червня чільник ГПУ вніс до ВР подання на нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова. А вже 7 липня Комітет ВР визнав законними три подання щодо нардепа Розенблата - про притягнення до кримінальної відповідальності, дозвіл на затримання та арешт народного обранця. Додамо, що Борис Розенблат фігурує у так званій "бурштиновій справі".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко оголосив про відсторонення 25 керівників держпідприємств
Наступний матеріал
Добкін заслуговує бути притягнутим до відповідальності – "Центр протидії корупції"
Loading...