5 канал

Добкін заслуговує бути притягнутим до відповідальності – "Центр протидії корупції"

За словами виконавчого директора "Центру протидії корупції" Дар'ї Каленюк, зняття недоторканності з народних депутатів сталося завдяки тиску людей

Дар'я Каленюк - виконавчий директор ГО "Центр протидії корупції" в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" зазначила, що зняти недоторканність із народних депутатів вдалося завдяки тиску людей на вулиці.

"Враження перемоги на 10%. Тому що перемога у вигляді зняття недоторканності з народних депутатів плюс пана Добкіна сталася завдяки тиску людей на вулиці. Люди вийшли у вівторок, сотні людей вийшли вчора. Ми блокували входи та виходи в зал засідань Верховної Ради України вимагаючи у народних депутатів скасувати депутатську недоторканість" - зазначила Дар'я Каленюк.

Також представник "Центру протидії корупції" зазначила, що активісти були обурені, коли депутати не дали згоди на затримання та арешт Розенблата та Полякова.

"Ми були обурені засіданням у вівторок, коли народні депутати, знявши недоторканість із трьох народних депутатів, не дали згоду на затримання та арешт таких депутатів як Розенблат та Поляков, незважаючи на унікальні докази презентовані Національним антикорупційним бюро. В цих доказах зафільмовані і Поляков, і Розенблат, які отримують хабарі за просування законопроектів, за скасування ліцензій. Як на мене, це було ганебно слідкувати народним депутатам за цим фільмом і потім не проголосувати за арешт та затримання", - додала Дар'я Каленюк та зазначила, що рішення народних депутатів стосовно Михайла Добкіна було абсолютно спраедливим.

"Абсолютно було справедливим рішення стосовно Добкіна, Добкін заслуговує на те, щоб бути притягнутим до відповідальності. Але звичайно йому несправедливо відчувається, що "чому тільки я, от мої колеги Поляков та Розенблат, свіжі докази по їх корупційних схемах, я крав землю 5-10 років тому і мене притягують до відповідальності, а ці свжоспіймані "великі риби" тікають". Я думаю, що йому дуже образливо", сказала Каленюк та додала що, на її думку, усім народним депутатам потрібно позбутися "ганебної недоторканності". 

Як повідомляв 5.UA, у вівторок Верховна Рада успішно проголосувала за подання генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності по трьом народним депутатам – це Борислав Розенблат, Максим Поляков та Олесь Довгий. Однак зняття депутатської недоторканності з "радикала" Андрія Лозового та депутата від "Народного фронту" Євгена Дейдея народні обранці не підтримали. Крім того, ВР не надала згоду на затримання та арешт Розенблата й Полякова.

Попередній матеріал
Розенблат після допиту в ГПУ: "Не дарма ми гроші в НАБУ вкладаємо"
Наступний матеріал
"Тероризують СМСками": як ворог намагається дошкуляти бійцям АТО
Loading...

"Процес пішов": як нардепи з криками та сварками Добкіна недоторканності позбавили

Валізка згодиться: Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Добкіна

Регламентний комітет ВР вважає вмотивованим подання щодо позбавлення депутатської недоторканності Добкіна