5 канал

Нардепа Розенблата виключили з фракції "Блок Петра Порошенка"

Раніше сам Розенблат попросив членів своєї фракції віддати голоси за позбавлення його імунітету

Народного депутата Борислава Розенблата виключили з фракції "Блок Петра Порошенка". Про це повідомив голова фракції політсили Артур Герасимов, передає "5 канал".

Він наголосив, що БПП підтримає під час голосування подання ГПУ на зняття депутатської недоторканності та притягнення Розенблата до кримінальної відповідальності. Обговорення фракції щодо надання згоди на затримання та арешт Розенблата запланували на четвер, 13 липня. Раніше сам Розенблат попросив членів своєї фракції віддати голоси за позбавлення його імунітету.

"Я хочу сказати, що Борислав підтримав цю позицію. Було прийнято два важливих рішення. Перше – Борислав був виключений з фракції "Блок Петра Порошенка". Друге – фракція проголосувала про те, що ми будемо підтримувати в залі подання ГПУ про притягнення до відповідальності народного депутата Борислава Розенблата", – заявив Герасимов.

7 липня Регламентний комітет парламенту підтримав подання ГПУ на зняття депутатського імунітету з Борислава Розенблата та направив свій висновок до голови Верховної Ради. Депутат фігурує у "бурштиновій справі" – як заявили в НАБУ, він брав десятки тисяч доларів за видачу ліцензій на видобуток сонячного каміння.

У Миколаєві сталась штовханина на "зустрічі з Савченко" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Під Києвом підрозділи НГУ вперше "підкорювали небо" з парашутом за спиною – відео та фото
Наступний матеріал
Штаб АТО: в районі Станиці Луганської підірвався і загинув український воїн
Loading...