фото НГУ

Під Києвом підрозділи НГУ вперше "підкорювали небо" з парашутом за спиною – відео та фото

Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з вантажними контейнерами і потребує від особового складу злагоджених дій та високої підготовки

Під Києвом підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з літака АН-26 з висоти 800 та 1500 метрів. "Особливості десантування з літаків полягають в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані і десантування можна здійснювати з великих висот", – цитує прес-служба НГУ слова підполковника Ярослава Кравця.

Приземлення відбулося на відповідний майданчик. "Для парашутного десантування – це важливий крок, вперше виконати стрибок з літака. Сьогодні – прекрасний день для Національної гвардії України. Я дуже цього чекав цього часу", – поділився враженнями нацгвардієць Сергій.

Таке десантування дає змогу військовослужбовцям спеціального призначення Нацгвардії здійснювати стрибки у складних метеорологічних умовах і швидко доставляти особовий склад для виконання бойового завдання за потреби. Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з вантажними контейнерами і потребує від особового складу злагоджених дій та високої підготовки.

Крок у бездну: як спецпризначенці Нацгвардії вперше десантувалися з Ан-26 – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Дивіться також: До бою – готові: Бригада швидкого реагування Нацгвардії провела навчання на Київщині

Попередній матеріал
Власноруч запустили серце: історія юних рятувальників, що витягли друга з води та потойбіччя
Наступний матеріал
Нардепа Розенблата виключили з фракції "Блок Петра Порошенка"
Loading...