5.ua

До бою - готові: Бригада швидкого реагування Нацгвардії провела навчання на Київщині

Бійці продемонстрували готовність до ведення бойових дій і незабаром бригада вирушить на схід

"Іде гібридна війна, яка ведеться в основному малими підрозділами: рота, максимум, батальйон. Відповідно, збільшення ефективності органів управління безпосередньо на самих низах тактичних надає можливість більш ефективно планувати бойові дії та ефективно управляти ними", - розповів інструктор Сергій.

На передовій батальйон вступає в бій з умовним ворогом, що пішов у наступ. Бійці обороняються та контратакують. Такі навчання відбуваються у бригаді швидкого реагування чи не щодня, кажуть командири. І як результат - цей підрозділ Нацгвардії здатен виконувати бойові завдання на фронті.

"Цей батальйон створювався виключно для ведення бойових дій, у нас нема функцій охорони громадського порядку", - зазначив командир 1-го батальйону бригади швидкого реагування НГУ Ігор Оболенський. 

У складі батальйону присутні майже всі підрозділи для стримування ворога: танкісти, артилеристи і навіть безпілотна та пілотована авіація. Тут більше половини - бійці, які брали участь в боях на Донбасі. Капітан нацгвардії Сергій Сидорин служив у внутрішніх військах, навесні 2014 року мобілізувався, брав участь у визволенні від терористів міст на Сході України.

"З 2014-го та 2015 року ми бачимо, що проти нас не шахтарі, а явно навчений противник, він є учасником регулярної армії. Тому ми тренуємося за найгіршим варіантом - дія не проти незаконних збройних формувань, а допомога Збройним силам", - наголосив військовослужбовець Сергій Сидорин. 

Днями бійці однієї з рот 1-го батальйону бригади вирушать на Донеччину, щоб замінити своїх побратимів.

Дмитро Мороз, Анна Кудрявцева, "5 канал".

Попередній матеріал
Подорож "поїзда майбутнього" у вакуумному тунелі від SpaceX – відео
Наступний матеріал
Армійці відбили атаку ворога поблизу Авдіївки – штаб АТО
Loading...

Віджимання на льоді та з піснею: Нацгвардійці та копи долучилися до #22PushupChallenge – відео

Майбутні нацгвардійці відпрацьовують бойові навички за новим курсом стрільб

Йорданська купіль на Львівщині: як пірнали в ополонку 200 бійців Нацгвардії