5 канал

Змагання зі стрільби: у Нацгвардії обирають найкращого

У змаганнях беруть участь 17 збірних команд із більшості областей України

Українським нацгвардійцям влаштували чемпіонат зі стрільби – участь беруть дві сотні вояків, а мішені вони вицілюють із різних типів зброї, передає "5 канал".

Перед початком змагань кожен учасник перевіряє спусковий гачок зброї. Далі ж бійці займають позиції для виконання вправ із різних видів озброєння: пістолетів, автоматів та снайперських гвинтівок. До стрільби лежачи з автомата Калашникова зосереджено готується військовослужбовець Національної гвардії Олексій Погорєлко.

Розповідає: "Прицілювання, дихання, тримання зброї – це статичний вид спорту, коли все знаходиться у відносній напрузі… Потрібно себе тренувати так, щоб внутрішнє хвилювання, коли все бушує, не впливало на стійкість зброї".

З 10 пострілів боєць три робить у "десятку". Відстань до мішені – 200 метрів. Змагання зі стрільби спрямованні саме на поліпшення індивідуальної вправності. Завдання, які виконують бійці, також дозволяють розвивати тактичний рівень підготовки. Акцент у змаганнях ставлять на перевірку навичок поводження зі зброєю, влучність та швидкість стрільби бійців.

"Завдання полягало в тому, щоб максимально влучно та швидко влучити у всі цілі, як з пістолета, так і з автомата, в кожну ціль потрібно було влучити по два постріли, а з автомата по три. Мішені знаходяться на різних дистанціях", – пояснює нацгвардієць Олег.

За перебігом змагань спостерігає делегація жандармерії Румунії, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Іноземні гості констатують: за останні кілька років рівень професійної підготовки українських бійців помітно зріс. У змаганнях беруть участь 17 збірних команд із більшості областей України. Переможців визначать у п'ятницю, 28 квітня.

Марічка Кужик, Анна Кудрявцева, "5 канал"

Попередній матеріал
Навіть їдальню довелось зробити напівбліндажем: окупанти провокують бійців АТО на Луганщині
Наступний матеріал
Білоруський президент відвідав українську зону відчуження: що найбільше вразило Лукашенка
Loading...

У Києві на біговелах та велосипедах змагалися наймолодші "котигорошки"

У Києві задля "сонячних" дітей відбувся турнір із міні-футболу "Кубок відкритих сердець"

Під Києвом молодики через зауваження поранили ножем бійця Нацгвардії і вбили його собаку

Понад 23 тисячі поліцейських та нацгвардійців будуть стежити за порядком у Великодню ніч

За 16 хвилин і без пострілів: Як у 2014 році нацгвардійці "Ягуару" не допустили створення Харківської псевдореспубліки

20 тисяч гостей та провокації: У МВС посилено готуються до проведення Євробачення