Благодійний турнір з міні-футболу
Благодійний турнір з міні-футболу 5.ua

У Києві задля "сонячних" дітей відбувся турнір із міні-футболу "Кубок відкритих сердець"

Вже восени заплановані благождійні турніри з пейнтболу та боулінгу

Всьоме у Києві відбувся щорічний благодійний турнір з міні-футболу "Кубок відкритих сердець". Він об'єднав десять корпоративних команд. Футболісти-любителі не лише забивали голи, але й зібрали майже 200 тис. грн. Гроші передадуть на підтримку освітніх програм Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. 

На глядацькій трибуні за вподобану команду палко вболіває чотирирічний Кирило. Разом із молодшою сестрою та батьками він прийшов підтримати футболістів-любителів. Вони беруть участь у турнірі з міні-футболу. Зібрані внески передадуть на програми Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Це єдиний в Україні освітній заклад, що опікується супроводом родин із сонячними дітьми від народження.

Галина Жук, мати Кирила, говорить: "Нам центр раннього розвитку дуже поміг, тому що у садочку йому вже було дуже легко. Він знав, що потрібно слухатися вихователя".

Через бойові дії на Донбасі з рідної Макіївки до Києва три роки тому переїхала родина Яремчуків. Тоді з донькою Марією вперше звернулися до фахівців центру і надали психологічну підтримку.

Мати Марії Тетяна Яремчук говорить: "Ми будемо ходити в Центр раннього розвитку для підготовки до школи".

Освітній центр для сонячних дітей благодійна організація "Даун Синдром" заснувала шість років тому. За цей час його послугами скористалися понад 800 сімей. Фінансової підтримки держава не надає. Тож, волонтери влаштовують благодійні турніри. Зібрані внески забезпечать індивідуальні та групові заняття з профільними фахівцями: це логопед, корекційний педагог, дитячий психолог, психолог по роботі з батьками, кінезіотерапевт.

Благодійний турнір цьогоріч відбувається всьоме. Назбирали майже 200 тисяч гривень. Цього має вистачити на три місяці роботи центру. Щоби віддячити благодійникам, "сонячні діти" роблять футболістам листівки у формі серця.

Міні-футбол – це одна з трьох спортивних подій, які щороку влаштовують заради розвитку дітей із синдромом Дауна. Вже восени заплановані корпоративні турніри з пейнтболу та боулінгу.

Людмила Голоднік, Анна Кудрявцева, "5 канал"

Попередній матеріал
Фінал українських "Ігор нескорених": хто змагається за право представити Україну в Торонто – відео
Наступний матеріал
Допоможи собі сам: Як мешканці Черкащині власними силами і коштами зарибнювали річку Ірклій
Loading...

"Моє життя важливе" – до Дня людини з синдромом Дауна зняли соціальну рекламу

Батьки дітей із синдромом Дауна виборюють право на освіту останнім [відео]

День людини з синдромом Дауна відзначають у світі (репортаж)