ngu.gov.ua

20 тисяч гостей та провокації: У МВС посилено готуються до проведення Євробачення

  На час проведення конкурсу головні локації вартуватимуть представники Нацгвардії, Нацполіції та інших силових структур України

  За попередніми розрахунками, до Києва на міжнародний співочий конкурс Євробачення-2017 прибуде щонайменше 20 тисяч гостей. У зв'язку з чим правоохоронці не виключають можливих провокацій під час проведення заходу. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, передає прес-служба МВС

  Як зазначив Яровий, окремий ситуативний центр МВС контролюватиме безпеку під час заходу, робитиме аналітику, прогнозуватиме й оперативно реагуватиме на всі виклики, що можуть статися під час підготовки і проведення пісенного конкурсу.

  "Ми розуміємо, що не всі намагатимуться просто приїхати в Україну, подивитися, а деякі матимуть й інші задуми. Тому найголовніше – передбачити все, починаючи з кордону, починаючи з аеропорту "Бориспіль". Саме тому перший етап навчань ми проводимо безпосередньо тут по порядку прикордонного контролю", - розповів перший заступник міністра внутрішніх справ.

  Як стало відомо, на час проведення "Євробачення" передбачено три режими роботи правоохоронців: посилений, піковий та надзвичайний.

  Готова до проведення заходів і Держприкордонслужба. "Прогнозується, що основними пунктами пропуску, які будуть задіяні під час пропуску учасників та гостей Євробачення, будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які припаде до 70% від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20% користуватимуться автомобільними пунктами пропуску, ще 10 % - залізничним сполученням", - розповів перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк.

  На час проведення конкурсу безпеку Міжнародного виставкового центру, Євромістечка, Міжнародного центру культури та мистецтв вартуватимуть військовослужбовці Нацгвардії спільно з працівниками Нацполіції та інших силових структур.

  У складі кожного з підрозділів буде необхідна кількість поліцейських, прикордонників, військовослужбовців, які вільно володіють англійською мовою. Також особовому складу Нацгвардії буде видано 250 електронних перекладачів.

  Попередній матеріал
  У ЄП три депутати-євроскептики зареєстрували поправку, аби заблокувати безвіз для України
  Наступний матеріал
  Понад 100 мирних жителів загинули в результаті хіматаки режиму Асада
  Loading...

  "Творчих успіхів": У СБУ заявили, що не переглядатимуть рішення про участь Самойлової в Євробаченні

  Кириленко назвав умову, за якої Росія зможе взяти участь у Євробачення-2017

  Наскільки Україна готова до Євробачення-2017