фото UA:Перший

Кириленко назвав умову, за якої Росія зможе взяти участь у Євробачення-2017

Ми готові прийняти всі 43 країни-учасниці Євробачення, наголосив віце-прем'єр

Віце-прем'єр з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко пропонує РФ визначити іншого учасника Євробачення-2017, який не має проблем з українським законодавством. Про це він заявив в ефірі "Українського радіо".

Кириленко підкреслив, що Україна з самого початку попереджала, що жоден з тих артистів, які порушили українське законодавство, не зможуть взяти участь у пісенному конкурсі.

"Безумовно, ми готові прийняти всі 43 країни-учасниці Євробачення, в тому числі представника РФ. І Росія сама може запропонувати для себе вихід з цієї ситуації, запропонувавши учасника чи учасницю, який не має проблем з українським законодавством. Тоді ця проблема буде дуже швидко розв'язана", – сказав він.

Однак, за його словами, Україна навіть не сподівається на такий підхід з боку РФ, оскільки бачить, що "провокація з Євробаченням з боку Росії – це лише невеличка ланочка у великому ланцюгу провокацій і дій, які скеровані на нагнітання ситуації в України".

Серед таких провокацій він назвав диверсію, що призвела до вибухів боєприпасів у Балаклеї Харківської області та вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова в центрі Києва.

"У цьому ж ряду і визначення російського учасника Євробачення 2017", – вважає Кириленко.

Він також додав: "Якщо Росія так і не змінить учасника і не приїде – ну що ж, ми проведемо Євробачення на високому рівні для 42 вільних і демократичних країн".

Як повідомляв 5.UA, 22 березня СБУ заборонила в'їзд на територію України Самойловій терміном на три роки. За словами керівника Управління взаємодії зі ЗМІ та громадськістю СБУ Олени Гітлянської, "рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України". За даними ЗМІ, Самойлова у червні 2015 року брала участь у гала-концерті "Світ спорту і добра" в окупованому Росією Криму. Цю інформацію вже підтвердили у Кремлі.

Нагадаємо, Росія відмовилася від пропозиції організаторів Євробачення про дистанційний виступ Самойлової. 

Попередній матеріал
Схеми Медведєва: У Москві відбуваються мітинги проти корупції – відео
Наступний матеріал
Неподалік Краматорська розбився військовий гелікоптер Мі-2 – у Міноборони розповіли подробиці

Росія відмовилася від пропозиції організаторів Євробачення про дистанційний виступ Самойлової

СБУ заборонила в'їзд в Україну конкурсантці Євробачення від РФ Юлії Самойловій

СБУ підготувала документ про заборону в'їзду російської учасниці Євробачення-2017

Пускати чи ні: голова СБУ прокоментував участь у Євробаченні-2017 російської співачки

Організатори "Євробачення" сказали, чи дозволить Україна в'їзд росіянці Самойловій

"Євробачення-2017": СБУ перевірить учасницю від Росії