zn.ua

Корчілава: Маховик очищення парламенту вже запущений

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" політичний експерт Бачо Корчілава прокоментував рішення комітету ВР щодо зняття недоторканності з народного депутата Розенблата

"Сьогодні були представлені більш масштабні матеріали і в "позу страуса" стати у комітету не вийшло, тобто потрібно було давати чіткі відповіді. Сьогоднішні докази, які були представлені по пану Розенблату, показують те, що і по пану Полякову не зможуть відпетляти депутати. Швидше за все, я думаю, що за цими двома депутатам Верховна Рада буде змушена прийняти рішення про зняття недоторканності", – зазначив Корчілава.

"Ми зараз підходимо до дуже цікавого моменту в політичному житті України – це називається злам, і цей злам зараз показує про те, що насправді НАБУ і САП набрали обертів і Генпрокуратура активно співпрацює, ми бачимо, що генпрокурор представляє всі свої подання. Ось навіть якщо з частини депутатів знімуть, а з частини не зніматимуть, то це не зупинить вже сам маховик, який запущений. Якщо рік тому, як тільки було створено НАБУ і САП, депутати могли говорити, де результати, то зараз результати явні. Вони хотіли результатів, і ці результати приходять", – сказав експерт.

"Насправді це дуже хороший момент в політичному житті України. Процес очищення болючий, він не може відбуватися спокійно, без емоцій. Добре, що цей процес почався", – додав він.

Повну версію розмови з Бачо Корчілавою дивіться у відео:

Попередній матеріал
У Львові автомобіль патрульних збив жінку
Наступний матеріал
Прокурорська "чуйка": Холодницький побоюється, що хтось з нардепів може втекти
Loading...

"До купи": до осені ГПУ сформує нове подання щодо радикала Мосійчука

Розгляд питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Розенблата - трансляція

Історія четверта або "4 дні абсурду": як розглядали подання на нардепа Полякова

Емоції у ВР та "злочини НАБУ": що коїлося під час розгляду подання на Полякова

"За правдою підеш – ноги до дупи зітреш": після суперечки з нардепом Шаховим Луценко залишив регламентний комітет

Розгляд питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Полякова - відео